anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakładka "Otrzymane oceny" a "Jakość mojej sprzedaży" dlaczego są różnice ?

gobinsklep
#8 Zapaleniec#

Do Allegro:   Dlaczego w zakładce: "Otrzymane oceny" mamy oceny na poziomie 4.9 a w zakładce: "Jakość mojej sprzedaży" 4.0 i informację że poziom nieakceptowalny ?  O co tu chodzi ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@gobinsklep, lepsza miara dotyczy ostatnich 12 miesięcy, a gorsza ostatnich 30 dni.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

gobinsklep
#8 Zapaleniec#

W takim razie dlaczego z powodu jednej negatywnej opinii od kupującego, który zupełnie nie ma racji wymaga się od sprzedającego poprawy jakości sprzedaży.  Dlaczego piszecie że poziom opinii jest nieakceptowalny. Z tego wynika że sprzedający musi zawsze przystać na warunki kupującego bo z zemsty dostanie negatywa. To kompletnie niesprawiedliwe.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@gobinsklep jesteś sprzedawcą na allegro ... nie oczekuj sprawiedliwości .

oznacz moderatorów

gobinsklep
#8 Zapaleniec#

Fajnie że nie tylko ja mam wrażenie, że sprzedający na allegro to jak zło konieczne.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Tutaj sprawiedliwość jest gatunkiem na wyginięciu za to powstają inne jak produktyzacja ,regulamin allegro czy prowizja od kosztów wysyłki.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@gobinsklep, jakość sprzedaży na Allegro obejmuje kilka obszarów - każdy z nich zawiera w sobie poszczególne miary, za które możesz zyskać punkty. Są to:

  • Oceny od kupujących
  • Obsługa kupującego
  • Atrakcyjność oferty
  • Realizacja zamówień
  • Przestrzeganie regulaminu.

Więcej na temat tego, w jaki sposób możesz poprawić np. miarę Oceny od kupujących, znajdziesz tutaj.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

damianos99
#11 Animator#

od wczoraj handlujesz na Allegro ? 😄

oznacz moderatorów