anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakładka "Zamówienia" nie działa na Windows XP. Co robić?

Waza_ZB
#10 Popularyzator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ Zakładka Zamówienia nie działa. Wczoraj jeszcze działała "w kratkę". Dzisiaj w ogóle nie działa

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

Waza_ZB
#10 Popularyzator#

@hurtowniabios_pl  a jak wysyłasz DPD?

oznacz moderatorów

hurtowniabios_pl
#8 Zapaleniec#

Tak jak się to robiło w zakładce "ZAMÓWIENIA" na smartfonie jest to samo co wcześniej na komputerze. Po prawej stronie przy sprzedanym przedmiocie jest do wyboru:  NADAJ PRZESYŁKĘ albo SZCZEGÓŁY albo AKCJE.  Wybieram NADAJ PRZESYŁKĘ i to samo robię co na komputerze wcześniej tylko, że trzeba później zgrać sobie etykietę nadawczą do komputera i wydrukować.

oznacz moderatorów

Waza_ZB
#10 Popularyzator#

@jumbo-shop-pl nie, dlaczego? Te zamówienia istnieją tylko się nie wyświetlają.

oznacz moderatorów

jumbo-shop-pl
#7 Wielbiciel#

@Waza_ZB miałam wczoraj niską sprzedaż, baaaardzo niską, jak zobaczyłam wątek pomyślałam, że może Klienci mieli problem z zamówieniem

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Waza_ZB @hurtowniabios_pl @GRE12 Otrzymałam odpowiedź od działu technicznego. Od wczoraj na Allegro nic się w kwestii zakładki Zamówienia nie zmieniło, Windows XP nie jest wspierany przez swoich twórców już od 9 kwietnia 2019 roku (koniec wsparcia technicznego dla samego systemu operacyjnego Windows XP nastąpił już 08.04.2014r., natomiast do 09.04.2019 r. wspierana była wersja POSReady 2009).

Na Windows XP nie da się zainstalować aktualnych wersji przeglądarek, wtyczek, dodatków - a to jest niezbędne do tego, żeby strony internetowe działały prawidłowo. Zalecamy zmianę systemu na aktualny, bo będziecie natrafiali na problemy nie tylko na Allegro, ale też w innych serwisach. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

GRE12
#7 Wielbiciel#

czyli wiem ze nic nie wiem 🙂

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@GRE12 Wszystko zostało wyjaśnione w poście moderatorki. Zarówno system XP jak i przeglądarki z nim współpracujące są w starych wersjach. Nie da się ich zaktualizować. Strony różnych firm, instytucji i inne są już dostosowane do nowszych wersji przeglądarek, które nie współpracują z XP. Jedynym wyściem jest zmiana systemu, najlepiej na Win 10 lub 11. Przypuszczam, że Win 7 też niedługo nie będzie wspierany. Win 8 i 8,1 nie polecam. 

oznacz moderatorów