anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakładka ZAMÓWIENIA i wprowadzone zmiany

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Zauważyłem pozytywną zmianę, w zamówieniach pojawiła się możliwość generowania wydruków list wysyłkowych oraz etykiet. Brakuje jednak podstawowej funkcjonalności z zakładki Transakcje.

Brak jednoczesnego podglądu na wszystkie transakcje z różnych kont sprzedaży, to spore utrudnienie.

Wybór konta sprzedaży powinien nadal funkcjonować na zasadzie filtra.

Dlaczego? 

1. Jeśli na każdy koncie mamy po kilka zamówień do realizacji w tym samym dniu to trzeba generować wydruki na każdym koncie osobno. Generuje to większe zużycie papieru oraz zabiera dodatkowy czas.

2. Brak tworzenia własnych zakładek. Bardzo przydatna funkcja której brakuje

Nadal uważam, iż likwidacja zakładki TRANSAKCJE to likwidacja doskonałego narzędzia

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@BURZYNSKID dziękuję za Twoje spostrzeżenia. 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

@cloudcloud Dodam jeszcze jedno spostrzeżenie. Dzisiaj próbowałem rozliczyć zwrot przez zakładkę ZAMÓWIENIA i okazało się iż jest to bardzo trudne. w zamówieniach brakuje filtra NIEUDANE co ułatwia odnalezienie zwrotu. Teoretycznie można filtrować po nicku, ale jak się dowiedzieć kto zwrócił towar. Często klienci nie korzystają z systemu zwrotu allegro, wtedy trzeba zaznaczać ręcznie. Mam nadzieję, że nie zapomnicie o zwrotach.

oznacz moderatorów

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

@cloudcloud Proszę o pomoc, jak w zakładce zamówienia ustawić poprawnie drukowanie etykiet?

W zakładce TRANSAKCJE drukowanie można było rozpocząć z dowolnego wiersza lub linii. Teraz takiej możliwości nie ma. Trzeba marnować cały arkusz etykiet.

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@BURZYNSKID Zakładkę Transakcje niestety można już uznać za przeszłość. Na szczęście nie ma jeszcze daty kiedy ją usuną, tak już nawiązując do poprzednich postów. Przesłałem im już dużą listę porównującą zakładkę Transakcje z zakładką Zamówienia dlaczego zamówienia są niepraktyczne, ale wiadomo, taki mail i tak nic nie wniesie .

Trzeba się przenieść na gorsze narzędzie Zamówienia i zrezygnować z abonamentu, bo i tak ona jest za free dostępna na koncie 😄

-----

Z etykiet jeszcze nie korzystałem, ale już widzę, że ta funkcja z zakładki Zamówienia kuleje. I tak trzeba dane klepać w Worda ręcznie albo jakiś szablon przygotowywać. Wszystko musi tu być utrudnione 😕

To raczej idzie w kierunku zmuszania do tworzenia własnych oprogramowań...

oznacz moderatorów

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Proszę o pomoc, jak w zakładce zamówienia ustawić poprawnie drukowanie etykiet?

W zakładce TRANSAKCJE drukowanie można było rozpocząć z dowolnego wiersza lub linii. Teraz takiej możliwości nie ma. Trzeba marnować cały arkusz etykiet. Gdzie tu dbanie o ekologię.

Jeśli sprzedajesz na kilku kontach to etykiety i arkusze wysyłkowe trzeba drukować osobno dla każdego konta! 

Jak rozwiązać problem marnotrawienia czasu i pieniędzy po wprowadzonych zmianach w M.S. allegro

oznacz moderatorów