anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakańczanie aukcji przez allegro

AutoKlean
#8 Zapaleniec#

Witam.

Dziś allegro zakończyło mi ponad 3000 aukcji, wcześniej otrzymałam maila, że allegro rozłączyło produkty i po kilku godzinach nagle aukcje zaczęły się zakańczać 🤔

Próbuje je wznowić łącząc od nowa z produktem i przez chwilę jest dobrze, ale po 20 minutach aukcja ponownie się zakańcza 🤷

Czy może mieć to związek z łączeniem produktów na allegro??

Błagam o pomoc 🙏😊

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mango2006
#8 Zapaleniec#

akcja AllegroKlean

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AutoKlean Cześć. 🙂 Którego konta dotyczy ta sytuacja? Czy możesz podać mi przykładowe numery ofert? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AutoKlean
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

temat dotyczy konta pod loginem goball.

Przykładowy numer oferty: 12652477933

Oferty zaczęły zakańczać się wczoraj około godziny 18 i każda próba wznowienia ich kończy się ponownym zakończeniem po kilku minutach .

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AutoKlean Dziękuję za informację, skonsultuję tę sytuację i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AutoKlean Oferty te nie zostały zakończone ani przez naszego pracownika, ani systemowo. Historia oferty wskazuje na to, że została ona zakończona z pozycji Twojego konta (zakończenie przez API). Sprawdź proszę, czy jakieś narzędzie zewnętrzne nie kończy Twoich ofert. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AutoKlean
#8 Zapaleniec#

Dziękuję serdecznie za odpowiedź.

Już wyjaśniamy tą sprawę z firmą zewnętrzną z którą współpracujemy.

Pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

I jakie jest rozwiązanie zaistniałej sytuacji ? Może to komuś pomoże w przyszłości 😉

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Dokładnie. Wczoraj - 04.11.2022 miałem problemy ze wznawianiem aukcji z poziomu Allegro. Generalnie - chyba wszystkie w końcu udało mi się wznowić. Kilka musiałem parę razy wznawiać. 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów