anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakazane logo WOŚP jak wystawić aukcję ?

-PRORIDE-
#11 Animator#

Głupota że wystawiając aukcję nie mogę umieścić logo WOŚP tym bardziej że pierwsza aukcja z licytacją się zakończyła i jakoś nie było problemów. Chcę wystawić kolejną, a tu zonk wywala komunikat:

Pamiętaj, że zgodnie z Regulaminem wystawiania aukcji na rzecz 31. Finału WOŚP na grafikach/zdjęciach nie możesz używać logotypu Fundacji WOŚP, czyli czerwonego serduszka. Używaj wyłącznie logotypu dedykowanego tegorocznym aukcjom, tj. 31. Finał WOŚP z dopiskiem Aukcje.


Usunąłem serduszko z aukcji i dalej nie mogę wystawić aukcji co to ma być ? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

-PRORIDE-
#11 Animator#

Sztab allegro używa logo WOŚP z serduszkiem które niby jest zakazane wiec o co tu chodzi ?

https://allegro.pl/oferta/andrzej-morozowski-spotkanie-w-studio-tvn24-13115581183

Używaj wyłącznie logotypu dedykowanego tegorocznym aukcjom, tj. 31. Finał WOŚP z dopiskiem Aukcje.

Nie ma takiego logotypu na każdym widnieje serduszko.

oznacz moderatorów

-PRORIDE-
#11 Animator#

Takie logo też nie działa

PRORIDE_0-1673819573844.jpeg

 

oznacz moderatorów

-PRORIDE-
#11 Animator#

Żadnej aukcji nie mogę wystawić w tym dziale nawet pustej bez żadnej treści cały czas wyskakuje kretyński komunikat "Oferta narusza postanowienia Załącznika nr 17 Regulaminu Allegro lub Regulaminu Ofert Charytatywnych na Allegro w ramach 31. Finału WOŚP. Publikacja oferty nie jest możliwa." 😡

oznacz moderatorów

-PRORIDE-
#11 Animator#

Tu jest napisane że można używać serduszek tylko logo musi mieć dopisek Aukcje.

https://issuu.com/fundacjawosp/docs/31f_logo_aukcjewosp_firmy

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@-PRORIDE- podaj proszę numer oferty, którą próbujesz wystawić, a także napisz proszę co to za przedmiot oraz prześlij zrzut ekranu (lub filmik) z widocznym całym formularzem wystawiania i komunikatem jaki się pojawia na adres spolecznosc@allegro.pl 
To pozwoli mi zweryfikować co powoduje problem w Twojej ofercie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

-PRORIDE-
#11 Animator#

Chcę wystawić na aukcję ramki w dziale " Ramki do tablic rejestracyjnych"

Wybieram zakładkę "Wystaw na WOŚP", a następnie Chcę wystawić nową ofertę. Cokolwiek wpiszę w tytuł aukcji to pojawia się od razu komunikat na czerwono o treści:

Oferta narusza postanowienia Załącznika nr 17 Regulaminu Allegro lub Regulaminu Ofert Charytatywnych na Allegro w ramach 31. Finału WOŚP. Publikacja oferty nie jest możliwa.


Oraz na dole strony wyskakuje komunikat:

Nawet jak stworzę nową ofertę z zupełnie innym zdjęciem byle czego, a w tytule podam inny napis cały czas pojawia się komunikat że Publikacja oferty nie jest możliwa.

 

 

oznacz moderatorów

-PRORIDE-
#11 Animator#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Pierwsza moja aukcja z licytacją która się już zakończyła kilka dni temu posiadała logo WOŚP bo takie znalazłem w internecie na szybko i takie umieściłem.

https://allegro.pl/oferta/2x-3d-ramka-tablicy-rejestracyjnej-do-wyboru-marka-13098689486

Dziwne że WOŚP robi takie wielkie zamieszanie z powodu jakiegoś tam loga. Przecież wpłata od kupującego jest na specjalnej aukcji WOŚP nie jest to jakaś aukcja krzak że pieniądze w trafiają na mój numer konta bankowego. Ja ponoszę koszty za wysłanie za darmo przedmiotu dla kupującego, a WOŚP jeszcze rzuca kłody pod nogi bo jakieś głupie logo nie ma dopisku Aukcje. Chciałbym wystawić jeszcze jedną aukcję akurat na finał ale przez ten komunikat nie mam takiej możliwości.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@-PRORIDE- Musisz dostosować oferty do obowiązujących obecnie zasad. Regulaminowy logotyp można pobrać tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

-PRORIDE-
#11 Animator#

To już nie chodzi o głupie logo WOŚP  bo nawet jak je usunę i dodam samo zdjęcie z ramkami to wywala cały czas komunikat:


Oferta narusza postanowienia Załącznika nr 17 Regulaminu Allegro lub Regulaminu Ofert Charytatywnych na Allegro w ramach 31. Finału WOŚP. Publikacja oferty nie jest możliwa.

 



Przecież to jest jakieś chore cały czas wywala komunikat. Zgłoście to do techników bo to jest jakiś błąd Allegro uniemożliwiający mi wystawienie przedmiotu. Zdjęcia z samymi ramkami i dalej wyskakuje głupi komunikat.

oznacz moderatorów

-PRORIDE-
#11 Animator#

Zrobiłem test i inne kategorie wystawiają się normalnie jedynie cały dział motoryzacja jest dla mnie zablokowany. Cokolwiek chcę wystawić w dziale motoryzacja nawet jak wybiorę kategorię chemia motoryzacyjna lub foteliki dla dzieci to nie mam takiej możliwości. Zostałem zbanowany w całej motoryzacji bo nie użyłem loga WOŚP z dopiskiem Aukcje 😮 😂

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@-PRORIDE- Prześlij zrzuty ekranu, o które wcześniej prosiła Monika na adres spolecznosc@allegro.pl. Tylko tak będziemy mogli sprawdzić dlaczego występują u Ciebie takie problemy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

-PRORIDE-
#11 Animator#

Wysłałem.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@-PRORIDE- Niestety muszę Cię prosić, żebyś przesłał zrzuty, które będą czytelne. Pierwszy z nich nie jest i weryfikacja nie jest możliwa.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

-PRORIDE-
#11 Animator#

Allegro odpisało: Zgodnie z Regulaminem https://www.aukcje.wosp.org.pl/regulamin.pdf kategoria motoryzacja jest wyłączona dla ofert charytatywnych związanych z WOŚP. Wobec tego nie ma możliwości, aby wystawił Pan przedmiot w takiej kategorii i nie jest to w tym przypadku błąd. https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/sprzedaz-w-ramach-allegro-dla-wosp/w-jakich-kategoriach-m...

Jedno przeczy drugiemu. Niby zakaz ale około 120 ofert jest wystawionych w dziale motoryzacja na aukcjach dla WOŚP:
https://allegro.pl/charytatywni/wielka-orkiestra-swiatecznej-pomocy/cele/31-final-wosp-chcemy-wygrac...

W regulaminie jest napisane: "Ponadto w ofertach charytatywnych dla WOŚP nie wolno zamieszczać cegiełek charytatywnych oraz wirtualnych puszek."

A zobaczcie na to:

Tysiące sprzedanych sztuk wirtualnych puszek i jakoś nikt nie blokuje sprzedaży. Powinno być wszystko dostępne aby zarobić jak najwięcej kasy dla WOŚP. No chyba że Panu Jurkowi O. nie zależy na dodatkowych pieniądzach w końcu i tak jest ustawiony otrzymując dla siebie spory procent kwoty od całkowitej sumy zebranej dla WOŚP 😉

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@-PRORIDE- ale to wystawia WOŚP 

https://allegro.pl/uzytkownik/wirtualna_puszka

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Dominikańska 19c

02-738 Warszawa

________
Κώστας
oznacz moderatorów

-PRORIDE-
#11 Animator#

Pracownik Allegro napisał: "Fakt, że oferta znajduje się w Serwisie nie jest równoznaczny z tym, że jest ona prawidłowa. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie oferty w naszym Serwisie są zgodne z regulaminem. Są one weryfikowane w trybie ciągłym, jednak ze względu na ich ilość, nie jesteśmy w stanie sprawdzić wszystkich w jednym czasie."

 

Skoro każdą ofertę weryfikujecie to proszę o nie usuwanie mojej oferty którą właśnie wystawiłem na licytację w dziale motoryzacja. Jest wystawionych w tym dziale 128 ofert od innych sprzedawców mam nadzieję że i moja oferta pozostanie do końca licytacji która kończy się w niedzielę 29 stycznia na finał WOŚP. Poprzednia moja aukcja się już zakończyła ale nie mogłem zmienić w niej czasu trwania oferty był tylko okres 10 dni maksymalnie. Ta wystawiona teraz aukcja będzie moją aukcją ostatnią dla WOŚP. Nie działa opcja wystawienia ale udało mi się wznowić aukcję i w ten sposób aukcja się wystawiła. Niestety nie działa opcja edycji aukcji i nie mam jak zmienić logo WOŚP aby było to z dopiskiem Aukcje. Dlatego proszę o nie usuwanie mojej ostatniej aukcji z tym logiem albo jak macie możliwość sami podmieńcie na właściwe logo z dopiskiem aukcje lub całkowicie je usuńcie aby były tylko zdjęcia ramek 🙂 🤗 Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

spartamet
#7 Wielbiciel#

problem jest tylko w dziale motoryzacja - Allegro - Kolekcje i sztuka - Kolekcje - Pozostałe - przechodzi wszystko...

Allegro schodzi na złą drogę, nawet na wośp problemy i pod górkę robią wystawiającym.

oznacz moderatorów

KujonUsa
#3 Debiutant#

mi nie działa w żadnej podkategorii motoryzacja, jak to rozwiązać ?  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

maks8
#7 Wielbiciel#

Czytać Załacznik 17 https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/17 - część podkategorii w Motoryzacji jest zabroniona (ale nie wszystkie) - i kategorycznie żądać od Allegro przestrzegania własnego Regulaminu (tzn. składać reklamacje na niemożność publikacji ofert)

oznacz moderatorów