anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakazane logo WOŚP jak wystawić aukcję ?

-PRORIDE-
#11 Animator#

Głupota że wystawiając aukcję nie mogę umieścić logo WOŚP tym bardziej że pierwsza aukcja z licytacją się zakończyła i jakoś nie było problemów. Chcę wystawić kolejną, a tu zonk wywala komunikat:

Pamiętaj, że zgodnie z Regulaminem wystawiania aukcji na rzecz 31. Finału WOŚP na grafikach/zdjęciach nie możesz używać logotypu Fundacji WOŚP, czyli czerwonego serduszka. Używaj wyłącznie logotypu dedykowanego tegorocznym aukcjom, tj. 31. Finał WOŚP z dopiskiem Aukcje.


Usunąłem serduszko z aukcji i dalej nie mogę wystawić aukcji co to ma być ? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

KujonUsa
#3 Debiutant#

Mam dokładnie ten sam problem, jak to rozwiązać, nie mogę nic wystawić w dziale motoryzacja, a od wielu lat nasz kolektyw właśnie tam wystawia swoją statuetkę na rzecz WOŚP i do dziś nigdy nie było z tym problemów. Cokolwiek nie wpisze w tytule, nawet bez dodawania zdjęć jest od razu komunikat o naruszeniu Załącznika nr 17.  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

KujonUsa
#3 Debiutant#

wośp problem.jpg

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KujonUsa problem z wystawieniem oferty w tej kategorii wynika z zapisu w regulaminie WOŚP, Towary z tej kategorii mogą być publikowane w kategorii „Wyjątkowe chwile”. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

maks8
#7 Wielbiciel#

Szanowna moderatorko,

Polecam lekturę załącznika nr 17 (https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/17) gdzie jest wyraźnie napisane, że w kategorii Motoryzacja dla ofert charytatywnych są zabronione tylko niektóre podkategorie, a dokładnie:

  • Motoryzacja > Samochody

  • Motoryzacja > Motocykle i quady

  • Motoryzacja > Maszyny

  • Motoryzacja > Przyczepy, naczepy

  • Motoryzacja > Inne pojazdy i łodzie

Mam podobny problem jak inni dyskutanci, próbując wystawić ofertę w kategorii Motoryzacja - Opony i felgi - Osprzęt i akcesoria (nie ma jej na powyższej liście zabronionych kategorii!)

Przy okazji - z komunikatu wynika, że istnieje dokument o nazwie "Regulamin Ofert Charytatywnych na Allegro w ramach 31. Finału WOŚP". Czy można prosić o link do niego, bezszkutecznie poszukuję...

 

oznacz moderatorów

-PRORIDE-
#11 Animator#

Ja sadzę że Jurek Owsiak ma po prostu za dużo pieniędzy i nie potrzebuje więcej 😀 WOŚP to taka dochodowa fundacja że kilka tysięcy w te czy w tamtą to dla niego drobniaki. W dziale motoryzacja była też wystawiona aukcja z Polonezem co miała już 10 tysięcy i też ją usunęli. Dlatego w tym roku nic nie wrzucam do puszek skoro Jurek Owsiak ani jego fundacja nie chce tych pieniędzy 🙂 Allegro idzie im na rękę i zrzeka się prowizji, a WOŚP tworzy jakieś durne regulaminy i rezygnuje z pieniędzy. Każdy grosz się liczy to jednak nie prawda.

oznacz moderatorów