anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakończenie aukcji przez blokadę finansową, jak wznowić oferty?

MAMY ROZWIĄZANIE!
WikaOutlet
#8 Zapaleniec#

Witam, czy jest możliwość szybszego wystawienia aukcji nie ponowionych przez blokadę finansową niż wystawianie wszystkich aukcji ręcznie?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@WikaOutlet widzę, że w tej sprawie kontaktowałeś się z nami również przez formularz i wszystkie informacje zostały przekazane w wiadomości e-mail 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
WikaOutlet
#8 Zapaleniec#

@la_nika  W wiadomości e-mail dostaliśmy tylko tabelkę z numerami zakończonych ofert, nie widzę wiadomości jak mogę szybko ponowić te oferty, jest ich ponad 10tys 😞 Pozdrawiamy, WikaOutlet.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@WikaOutlet dziękuję za wiadomość! Przy takiej ilości ofert najlepiej będzie skorzystać z masowego wystawienia ofert za pomocą pliku, jeśli w pliku są podane odpowiednie wartości, więcej na ten temat możecie przeczytac tutaj. Jeśli plik nie spełnia wymagań i chcesz utworzyć nowy, tutaj informacje jak to zrobić. 
Jest też możliwość wznowienia ofert, ale wówczas muszą one spełniać aktualne zasady Allegro. Jeśli zostały usunięte, ponieważ nie spełniały tych zasad nie uda się ich wznowić.
Przy 10 tys ofert mniej czasochłonne będzie wystawienie ich z pliku, niż wznawianie ich. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
WikaOutlet
#8 Zapaleniec#

Oferty spełniały zasady, zostały zakończone przez blokadę finansową, chciałam się dowiedzieć czy da się jakoś zaznaczyć wszystkie te zakończone aukcje i je wystawić ponownie 🙂

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@WikaOutlet jeśli tak będzie Ci wygodniej to tak 🙂 Oferty można wznowić w zakładce Mój asortyment, aby to zrobić zaznacz oferty, które chcesz wznowić. Kliknij wznów na zielonej belce z opcjami grupowego zarządzania 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
WikaOutlet
#8 Zapaleniec#

Dziękuję!

oznacz moderatorów