anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zaproszenie na spotkanie z Allegro! Sens ankiety?

europa89
#10 Popularyzator#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

jaki jest sens wysyłać takiego maila skoro niechętnie ale mowie a spróbuje może posłucham może się dowiem. Wypełniam ankietę, wszystkie kroki a na końcu test ze nie mnie szukacie. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@europa89 Cześć 🙂 Przykro mi, że zdarzyła się taka sytuacja. Co to było za spotkanie? Możesz przesłać tę wiadomość za pomocą opcji "Przekaż dalej" na adres spolecznosc@allegro.pl i przekażę Twoje odczucia względem tego zaproszenia do odpowiedniego zespołu. 

Pamiętaj jednak, że nic straconego - jeśli masz ochotę dowiedzieć się czegoś więcej o serwisie, to możesz wziąć udział w bezpłatnych webinarach organizowanych przez Akademię Allegro. Podczas spotkania będziesz mógł podzielić się swoimi pytaniami lub wątpliwościami z Ekspertami Allegro, którzy podczas transmisji na nie odpowiedzą. Serdecznie Cię zachęcam do udziału: https://allegro.pl/akademia  🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

europa89
#10 Popularyzator#

Pierwszy i ostatni raz w czymś chciałem wziąć udział. Już teraz wiem ze nie warto poświęcać na nic czasu. 

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Podobnie i u nas, w opinii zatem napisałam, że niepotrzebnie zabierają nam cenny czas, straciłam całe 10 minut.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

 - udział w webinarach - to też nie jest taka prosta sprawa. 

1-2 osobowa firma - po prostu nikt nie ma czasu w nich uczestniczyć. 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@maxr01 Oczywiście, to zrozumiałe. W takich przypadkach warto pamiętać o Gadane i cyklu Zapytaj Eksperta.

Po webinarach organizowanych przez Akademię Allegro na Gadane powstaje wątek, w którym można zadawać pytania Ekspertom w dogodnym dla siebie czasie. Przykład: [18.05] Zapytaj Eksperta - Regulamin Allegro

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów