anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zawieszone konto

FOOD-WATER-ZOO
#9 Pomysłodawca#

Miałem blokadę konta odblokowali mi konto do sprzedaży założyłem już nowe i z automatu zablokowali mi konto piszą mi ,że nie blokują konta ,a w rzeczywistości i w realności nakładają na konto blokadę twierdząc ,że nie blokują to pewnie jakieś dzieci siedzą i blokują konta na Allegro dla zabawy ! 

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

xyz96
#21 Demiurg#

Dzięki za info.

oznacz moderatorów

FOOD-WATER-ZOO
#9 Pomysłodawca#

szkoda czasu na dalszą współpracę z allegro mam większą sprzedaż towaru bez allegro niż z allegro .

oznacz moderatorów

FOOD-WATER-ZOO
#9 Pomysłodawca#

Nie wiem czy ktoś to sprawdza czy piszę z automatem nikt tutaj chyba nie myśli odpowiadając.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@FOOD-WATER-ZOO To pewnie przez Twoje innowacyjne podejście do blokady konta i jego sposobie na odblokowanie 😉

Uznali, iż muszą Ci równie innowacyjnie pokazać, że odblokowanie konta nie polega na zakładaniu drugiego 😄 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

FOOD-WATER-ZOO
#9 Pomysłodawca#

Tylko ,że rozwiązałem umowę z poprzedniego konta ,a allegro nie zablokowało konta przypisanego tylko dane firmy  to jest możliwe wystarczy wejść w wiadomości i zablokować logowanie się z przypisanych komputerów API .

oznacz moderatorów

FOOD-WATER-ZOO
#9 Pomysłodawca#

Wychodzę z allegro mam lepszą sprzedaż po za niż na i nie muszę się godzić na wasze warunki na których nie którzy nie liczą ,że dokładają do interesu przy programie Smart dla firm to jest zabójstwo jak ktoś nie potrafi liczyć to się ugotuje szybko ,a na tym zarabia tylko allegro nie sprzedawca , poczekamy na lepsze czasy przyjdzie nowy właściciel zmienią się reguły i zasady .

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@FOOD-WATER-ZOO Łamiesz nasze zasady od dłuższego czasu. Założyłeś w Serwisie wiele kont, na które już nałożyliśmy ograniczenia. Konto, z którego piszesz, jest kolejne. Nigdy nie blokujemy kont bez powodu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

browzur
#12 Orędownik#

@nat_not , jak to się ma do kogoś, kto oferuje sprzedaż na dwa fronty? Czyli w jednym przypadku jest aktywny od wielu lat i ma NIP oraz REGON, a w drugim od paru miesięcy bez tego. W obu na te same dane adresowe i telefon, a tylko różnią się maile. Ten kilkumiesięczny jest o tyle dla mnie ciekawy, że w dzień w dzień łapki w górę liczone wielocyfrowo, a samo zestawienie stron produktów różni się w ilości stron oferty. "Stary" jest super sprzedawca, a nowy dopiero "raczkuje". Można tak?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@browzur Nie do końca rozumiem. W Allegro można mieć wiele kont zarejestrowanych na te same dane pod warunkiem, że nie wykorzystuje się ich do łamania naszych zasad. Jakie naruszenia masz na myśli, opisując ten przypadek?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

FOOD-WATER-ZOO
#9 Pomysłodawca#

nikt nie łamie zasad i przepisów 

oznacz moderatorów

browzur
#12 Orędownik#

@nat_not , nie napisałem o naruszenia, tylko spytałem, czy tak można. Wyjaśniłaś mi, że można w Allegro mieć, więc wszystko jest ok.

oznacz moderatorów

FOOD-WATER-ZOO
#9 Pomysłodawca#

przecież tydzień temu mi odblokowaliście konta to po co ponownie dzisiaj znowu blokować dziecinada 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@FOOD-WATER-ZOO Widzę w systemie kilkadziesiąt kont powiązanych z tym, z którego piszesz. Nie wiem jaka jest historia każdego z nich. Jeśli otrzymałeś informację o odblokowaniu, a następnie ponownie zablokowaniu któregoś, odpowiedz na nią z prośbą o wyjaśnienie. Tylko w ten sposób uzyskasz odpowiedź od osób, które zajmują się Twoją sprawą.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

FOOD-WATER-ZOO
#9 Pomysłodawca#

piszę z konta zablokowanego na które chciałbym mieć odblokowane do innych kont nie mam już dostępu 

oznacz moderatorów

FOOD-WATER-ZOO
#9 Pomysłodawca#

Jakie zasady skoro mam swój towar w sprzedaży ktoś tutaj nie wie co jest dozwolone w sprzedaży ,a co nie jest dozwolone 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@FOOD-WATER-ZOO Odpowiedz na maila o tej blokadzie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

FOOD-WATER-ZOO
#9 Pomysłodawca#

NIE DOSTAŁEM ŻADNEGO MEILA ?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@FOOD-WATER-ZOO Więc napisz przez formularz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

FOOD-WATER-ZOO
#9 Pomysłodawca#

Innym udostępniacie sprzedasz produktów , a jak się ktoś stawia to go blokujecie . Mam towaru na 8 milionów złotych  wam nie zależy ja sprzedaję bezpośrednio do klientów .  Mamy swoje sklepy na allegro pod innymi nazwami ich nie zablokujecie nie macie podstaw 9177401570

oznacz moderatorów