anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zawieszone konto

hurtowniacorri
#8 Zapaleniec#

Mam zawieszone konto aukcyjne przez działanie naszej byłej wspólniczki. Mam 100 procent pozytywów i jakość sprzedaży 875punktów a ograniczyli mi sprzedaż bo konto byłej naszej wspólniczki przez jej pobyt w szpitalu jest zablokowane. Allegro twierdzi ze nie odblokuje dopóki ona nie wyjaśni spraw i sankcje na jej koncie nie bedą ściągnięte. Co mam robić ona jest w szpitalu w stanie cieżkim a moja firma ma problemy bo na spólke mamy 4mln kredytu jaki wzieliśmy na towar 

oznacz moderatorów
48 ODPOWIEDZI 48

kostas11
#21 Demiurg#

@hurtowniacorri nie zazdroszczę, ale będzie ciężko 😞 spróbuj podesłać jakaś dokumentację medyczną czy cokolwiek może odblokują warunkowo na jakiś czas ?

Zawsze powtarzam trzeba mieć alternatywne źródła sprzedaży, mam nadzieję że nie postawiliście tylko na allegro ?

Możecie przyjrzeć się sprawie @_HolaOla_ @msniezek @la_nika @mr_oma może da się coś zrobić 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tu nikt Ci nie pomoże, wszystko należy wyjaśnić z Allegro, spróbowałbym przez adwokata bo to jest nietypowa sprawa, choroba.

oznacz moderatorów

hurtowniacorri
#8 Zapaleniec#

niestety oni na allegro nie czytaja tego co piszemy i odpowiadają tym samym tekstem wyjasnic na tamtym koncie sprawę. Nie chca dokumentacji naszej ani z jej strony a my mamy problem. Ich odpowiedzi to automat niesytety 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dlatego ja uważam że należałby pójść do adwokata i niech On spróbuje, przy takiej kwocie warto. Jakąkolwiek podejmiesz decyzję życzę powodzenia a wspólniczce zdrowia.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Allegro powiązało obydwa konta i nie zdejmie ograniczeń, dopóki zaległości na jej koncie nie będą zlikwidowane. Pozostaje Ci spowodować, aby jej zobowiązania zostały uregulowane.

oznacz moderatorów

hurtowniacorri
#8 Zapaleniec#

ale ona należność rozłożyła na raty za ich zgodą a zwroty jakich dokonali z POK zwróciła 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@hurtowniacorri Popiszemy, ale jak napisałem tu wcześniej nikt (niestety) Ci nie rozwiąże problemu, próbuj i gadaj z Allegro.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@hurtowniacorri blokada allegro to pikuś

ja bym radził natychmiastowe wynajęcie doradcy podatkowego

i ogarnięcie spółki np: zmianę współwłaściciela spółki czy zastosowanie ostatnio wprowadzonych przepisów odnośnie sukcesji firmy

bo śmierć wspólnika spółki cywilnej kończy działalność firmy

ze spółką z o.o. jest nieco lepiej ale sprawy spadkowe mogą dużo namieszać

towar można wystawić na konkurencyjnych serwisach typu  o lx e rli sprzedajemy .pl i itp

 

Radzę jeżeli wspólniczka żyje uzyskać dostęp do jej kont by odblokować działania

 

a allegro przydusić pismami od prawnika

 

 

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@hurtowniacorri Konsultowałam sprawę blokady Twojego konta z zespołem Bezpieczeństwa, ale niestety nie mam dla Ciebie dobrych wieści. Sprawa konta powiązanego z Twoim jest poważna i dopóki nie dojdzie na nim do ugody z Allegro, a sankcje na nim nie będą uregulowane, nie możemy odblokować Twojego konta. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

hurtowniacorri
#8 Zapaleniec#

TAMTO KONTO WYSŁAŁO UGODE DO ALLEGRO I WSZYSTKIE ZWROTY ZA POK I WYJASNIA SPRAWE Z ALLEGRO CZY MOGA MU NAPISAC CO MA ZROBIC JESZCZE BO TU SYTUACJA JEST CORAZ BARDZIEJ DRAMATYCZNA I ZA CHWILE LUDZIE STRACĄ PRACĘ A MY UTRACIMY PŁYNNOŚC FINANSOWA 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@hurtowniacorri Niestety, aktualnie to konto ma dwie odrębne sprawy w stosunku do Allegro. Jedną z tytułu opłat, a drugą za wypłacone rekompensaty z Programu Ochrony Kupujących. Abyśmy mogli jakkolwiek pomóc, obie te sprawy muszą być wyjaśnione.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

hurtowniacorri
#8 Zapaleniec#

WIEC OBIE POWTARZAM OBIE SĄ ZAŁATWIONE

PIERWSZA UGODA RATALNA WYSŁANA A DRUGA WSZYSTKIE ZWROTY Z POK ZWRÓCONE. MAMY NA TO POTWIERDZENIA OD MĘŻA TEJ PANI BO ONA JEST NA OIOM. c=CO MAMY Z TYM ZROBIC 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@hurtowniacorri Ostatnią wiadomość od właściciela tego konta otrzymaliśmy dziś rano, ale nie było w niej żadnych dokumentów dotyczących sprawy. Dlatego poproś uprawnioną do tego konta osobę o kontakt bezpośrednio z nami i przesłanie wszelkich dokumentów potwierdzających to, o czym piszesz.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

hurtowniacorri
#8 Zapaleniec#

@_HolaOla_  mam potwierdzoną informację iż na tamtym koncie w zgłoszeniu 15655656 przesłane zostały przez nich potwierdzenia zwrotu do POK kwoty jaką podało allegro, ugodę rozłożenia należności na raty oraz potwierdzenie z Sądu KRS o zbyciu udziałów w naszej spółce. Natomiast nam w jednym zgłoszeniu konsultant pisze byśmy uzupełnili numery przesyłek a mamy wszystkie i zakończyli nasze dyskusje to też robimy i staramy się podchodzić do transakcji allegro bardzo bardzo poważnie. Natomiast sytuacja ta staje się dramatyczna bo zatrudniliśmy osoby do pakowania paczek, zakupiliśmy towar pod sprzedaż allegro za 4mln złotych a od kilku dni walczymy ciągle o to by tamta Pani to wyjaśniła ale niestety jest ona na w szpitalu w stanie ciężkim. Prosimy o to by nasze konto było odblokowane! Nie możemy za nią odpowiadać tak nam dzis powiedział Sąd KRS bo nie jest ona juz naszym wspólnikiem a w czasie gdy nasze konto funkcjonowało przebywała w szpitalu. 

 

Dla nas Allegro to ważny kanał sprzedaży i proponowaliśmy nawet wpłate od nas na poczet naszych przyszłych prowizji ale nie umiemy rozwiażać spraw nie naszych. Nic nie daje pisanie, nic nie dają telefony a jak tak dalej pójdzie w poniedziałek 15 osób zaangażowanych w projekt straci pracę przez tą Panią.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@hurtowniacorri "jak tak dalej pójdzie w poniedziałek 15 osób zaangażowanych w projekt straci pracę przez tą Panią" - przez chorą politykę allegro, jeśli już.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

hurtowniacorri
#8 Zapaleniec#

Sytuacja staje się z chwili na chwilę coraz gorsza przesłaliśmy też fotki naszego towaru, dokumenty rejestrowe i wiele innych aby powtierdzić to że ta Pani nie ma z nami nic wspólnego. Tak miała udziały a teraz my padniemy bo zainwestowaliśmy w allegro ogromne pieniądze. Od wielu lat pracuje prowadząc biura rachunkowe i pierwszy raz spotykam się z tym że jedna firma odpowiada za błędy innej firmy. 

 

Proszę mnie zrozumieć wydziałem ta ugodę i że zwrócili za te POK pieniądze.

proszę o odblokowanie naszego konta czasowo i wyjaśnianie z tamtym użytkownikiem jego problemów 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@hurtowniacorri "proszę o odblokowanie naszego konta czasowo i wyjaśnianie z tamtym użytkownikiem jego problemów" - nie proś na forum, tylko przez prawnika.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

hurtowniacorri
#8 Zapaleniec#

Ja uważam że jeśli jest problem trzeba go rozwiązać w sposób polubowny zawsze w swojej wieloletniej działalności się tym kierowałem prowadząc Biura Rachunkowe ale niestety tu jest problem i to ogromny. Naprawdę wierzyłem w to iż z serwisem allegro uda nam się wypromować i rozwinąć firmę. Włożyłem w to ogromne środki finansowe a tu blokada. Allegro jeśli samo wyszło z wnioskiem o ugodę z tamtym kontem, zaproponowało ją to powinno ją przyjąć a nam odblokować konto. 

Niestety ta Pani jest w stanie złym w szpitalu i nie wszystko może zrobić od ręki od już. Ja wiem jedno u mnie ludzie czekają na decyzję co dalej i będę jak tak dalej pójdzie musiał to zakończyć a ich zwolnić. 

Ja nadal jednak wierzę że  uda nam się ten problem jutro rozwiązać i doprowadzić do kompromisu.

Przecież skoro podpisała ugodę o raty to będzie musiała ją spłacić, zwroty do POK dokonała wiec widać że chce z tego wyjść a allegro z nas też bedzie miało finansową korzyść tym bardziej że chcieliśmy zainwestować w potężną reklamę tu i rozwijać się razem z allegro.

Równocześnie dziękuję Pani  za pomoc i zaangażowanie w ten problem

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@hurtowniacorri Poczytaj sobie np. ten wątek https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/zawieszone-konto/td-p/57784 i zobacz jak łatwo i polubownie załatwia się sprawy z allegro w takich przypadkach.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów