anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zdjęcia od klientów z aranżacją naszych produktów

MAMY ROZWIĄZANIE!
GipsoDekPL
#7 Wielbiciel#

Witam Państwa, czy mogę prosić swoich klientów po przez mail allegro o zdjęcia ich aranżacji z naszymi produktami? Z góry dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18
terazauto
#13 Ambasador#

A why not ?

oznacz moderatorów
GipsoDekPL
#7 Wielbiciel#

lepiej zapytać tutaj doświadczone osoby niżeli szukać w regulaminie. Dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@GipsoDekPL nie powinno być z tym problemu, ale upewnię się i dam znać 🙂

 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
GipsoDekPL
#7 Wielbiciel#

Dziękuję w takim razie, poczekam jeszcze z wysłaniem zapytań na Pani zapewnienie.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
GipsoDekPL
#7 Wielbiciel#

czy już Pani wie co i jak? 🙂 z góry dziękuję 

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@GipsoDekPL tak szybciej wywołasz - prawda @cloudcloud

Shift i @  wyświetlają ci się nicki- i wybierasz osobę.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, szyft i 2, wtedy wywołasz małpę do odpowiedzi 😄 😄

tzn.. małpą 😄

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte O, to to- to, tato o tato to to😜

oznacz moderatorów
GipsoDekPL
#7 Wielbiciel#

hehe dzięki,  a więc @cloudcloud czy wiesz może jak jest z tymi zdjęciami? szukałem w regulaminie ale nie ma tego nigdzie albo ślepym jestem ja 🙂

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@GipsoDekPL Osobiście nie widzę w tym nic złego, nie narzucasz się chamsko, tylko po prostu zadajesz pytanie, a to czy klientowi to odpowiada czy nie, dostaniesz w zwrotnym info.Kupowałem kiedyś posypki do modelowania drzewek i sprzedający zadał mi takie właśnie pytanie, odpowiedziałem że nie ma problemu. To chyba nie powinni cię za to karać. Ach ty ty.

oznacz moderatorów
GipsoDekPL
#7 Wielbiciel#

@pulkownik66 dzięki ale bardziej chodziło mi o regulamin allegro i możliwość pytania przez mail allegro klientów o zdjęcia

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@GipsoDekPL Nie wiem czy jest jakieś sformułowanie na ten temat, poczekaj do jutra aż @cloudcloud się odezwie.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@GipsoDekPL Niestety nie mamy jeszcze odpowiedzi w Twojej sprawie, ale ponownie działam już w temacie, więc jak tylko czegoś się dowiem, od razu wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@GipsoDekPL Przepraszam, że musiałeś czekać na moją odpowiedź, ale tak jak obiecałam, wracam z informacją. Co do zasady, jako Sprzedający możesz wykorzystywać dane Kupujących, które od nas otrzymałeś, wyłącznie w celu finalizacji transakcji. Mówi o tym pkt 13.2 regulaminu: "Użytkownikom ujawniane są dane osobowe innych Użytkowników jedynie w przypadkach przewidzianych w Regulaminie w celach związanych z przeprowadzaniem Transakcji oraz w innych przypadkach, za uprzednią zgodą osoby, której dane dotyczą". 

Prośba o zdjęcia aranżacji nie dotyczy przeprowadzenia transakcji, a sam mail byłby wykorzystaniem danych, w celu innym niż zrealizacja zamówienia, co jest niezgodne z zapisami naszego regulaminu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Czyli nie powinno być problemu ale jest problem?

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@mwmonety To jest trochę na takiej zasadzie- Nie bój się, weź mu jebn.j, ja ci później oddam.

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_  @GipsoDekPL   - To inaczej : nie ma definicji finalizacji transakcji? To daj to jako OBSŁUGĘ/WSPARCIE POSPRZEDAŻNE. Typu " Szanowni Państwo, chciałbym się upewnić że jesteście zadowoleni z naszej obsługi i naszych produktów - proszę pamietać że zawsze służymy Wam wsparciem. Bylibyśmy wdzięczni za przesłanie zdjęć Państwa aranżacji - może coś jeszcze doradzimy?"

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
GipsoDekPL
#7 Wielbiciel#

czyli moim zdaniem mogę, ponieważ klienci, którzy do mnie dzwonili byli pytani czy będę mógł ich później prosić o zdjęcie "za uprzednią zgodą osoby, której dane dotyczą". więc skoro jest zgoda to mogę ich zapytać. Dziękuję Wszystkim za odpowiedzi.

oznacz moderatorów