anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zdjęcie z katalogu produktów

basia_1954
#2 Obserwator#

Czy inny sprzedawca może skopiować zdjęcie z mojego katalogu produktów i wykorzystać w swojej aukcji tworząc nowy produkt w katalogu produktów ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@basia_1954 Zgodnie z zasadami Allegro, może. 

oznacz moderatorów

obslugana100-pl
#10 Popularyzator#

Jeżeli zdjęcie jest twojego autorstwa to zglos do Allegro załączając oryginał.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@basia_1954 "Zgodnie z zapisem punktu 5.5 Regulaminu Allegro, wprowadzając treści stanowiące przedmiot ochrony prawa autorskiego zgadzasz się na ich wykorzystanie. Jeśli zdecydujemy się wykorzystać twoje zdjęcia i opisy, odbędzie się to - tak jak dotychczas - z poszanowaniem twoich praw."
Zdjęcia stają częścią produktu i mogą być zaciągane do nowych ofert. Natomiast jeśli to jest ten sam przedmiot (a skoro wykorzystuje zdjęcie, to paramtery powinny być również takie same) to powinien ją połączyć z już utworzonym przedmiotem, a nie tworzyć nowy. 
Czy możesz podać numery ofert, Twojej która jest w katalogu produktów oraz jego z nowym produktem w katalogu. Wtedy będę mogła się do tego odnieść szczegółowo. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

basia_1954
#2 Obserwator#

To jest moja oferta 6826147610 a to konkurencji 11388045090. Allegro twierdzi że on już podepną się pod inną ofertę która miała to zdjęcie. Więc wygląd to w ten sposób że ktoś ukradł zdjęcie mojego autorstwa i wykorzystał w innym produkcie i do tego nie miał prawa. A ten sprzedawca do tego się podepną i wykorzystał zdjęcie. Wiec czy według prawa ponosi on też odpowiedzialność za kradzież?

oznacz moderatorów