anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zgłoszenia pomysłów

Adekpol
#13 Ambasador#

 

Od czasu wprowadzenia opcji "zgłoś swój pomysł" powstało multum propozycji zmian

Z ciekawości spojrzałem co zostało odrzucone/zaakceptowane i widzę ze zrealizowane pomysły mające po dosłownie kilka "lajków", odrzucone zostały pomysły które zostały polubione wielokrotnie i ewidentnie widać potrzebę zmiany 

Chyba nie gra to jak być powinno

 

Hitem jest zrealizowany pomysł "Najpierw konsultacje, potem zmiany." 
Hahaha ja pier****, ogólnie po naszych ciężkich konsultacjach trwających kilka miesięcy, uzgodniliśmy my sprzedawcy/kupujący razem z Allegro że trzeba nam doje*** większe koszta więc 2 stycznia zmiana 

 

Z pomysłów zrealizowanych:

 

  • Większe zaangażowanie Allegro w przypadku problemów - no wątpie ze sa zmiany
  • Automatyczne ukrywanie ofert Sprzedającego w przypadku URLOPU - jestem ciekaw czy to działa
  • Targuj - możliwość negocjowania ceny i nie tylko - nie widziałem tego nigdzie
  • Długoterminowe opinie i oceny produktów - nie słyszałem o tej zmianie

 

Z pomysłów odrzuconych:

 

  • Zmiany w funkcjonowaniu urlopu - to jest tak pilna sprawa, tym bardziej gdzie mamy pandemie 
  • Rozliczanie czasu na odpowiedź w czasie godzin pracujących- również pilna sprawa, ile razy dzwoni do mnie ktoś w godzinach wieczornych typu 19-21 lub  tez zapytania o coś tam
  • Cenniki dostaw - możliwość usuwania nieaktywnych - za trudne dla informatyków?
  • Smart - zwroty ( płatne) - luka istnieję, jednak pomimo dobrego rozwiązania odrzucone 
  • W czasie URLOPU zawiesić możliwość zakładania DYSKUSJI - kiedy ktoś ustawia urlop na koncie to znaczy ze nikt nie ma możliwości wykonania pracy związanych z kontem więc chyba logicznie że nie powinno móc otworzyć dyskusję kiedy nie ma się z kim porozumieć

 

 

Zaakceptowane pomysły:

 

  • Ograniczenie wystawiania ofert tego samego produktu- myślę że nie trzeba tutaj komentarza
  • zasilenie salda w allegro finanse - myślę że nie kojarze takiego usprawnienia

 

Nie wiem dla kogo te pomysły tutaj są podane, skoro nie są one akceptowane przy dużym zapotrzebowaniu i ewidentnie widać potrzebę zmiany to jednak nie ma zmian ( są ale na gorsze, ale konsultowaliśmy to spokojnie)

O kant du** rozbić te zgłoszenie pomysłów 

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

myslenie-szkodzi
#12 Orędownik#

@Adekpol Co zrobisz, ci ludzie nie mają pojęcia jak wygląda sprzedaż na allegro z punktu widzenia małych i średnich przedsiębiorstw

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@Adekpol przede wszystkim ponad 100 pomysłów czeka na swoją kolej. Mam nadzieję, że nadrobimy tę zaległość, ale zapotrzebowanie przerosło nasze szacunki i potrzebujemy trochę czasu, aby każdy pomysł dokładnie skonsultować i przekazać Wam odpowiedź.

Wydaje mi się, że chyba cenne mogą dla Was np. informacje o tym, że pracujemy nad zmianami w niektórych obszarach (np. w obszarze komentarzy, Allegro Finanse i innych) i w przyszłym roku zaadresujemy bardzo wiele ze zgłaszanych w tych sprawach uwag - kategorie Weryfikowany i Zaakceptowany.

Przy okazji - pomysł Zaakceptowany dopiero będzie wdrożony. Wtedy zmieni etykietę na Zrealizowany.

Z drugiej strony Podstawowym celem "Zgłoś swój pomysł!" jest przekazywanie Wam merytorycznych odpowiedzi związanych z poruszanymi sprawami. Pomysł może nie być wdrożony, ale staramy się przekazywać Wam dokładną informację o tym, dlaczego.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów