anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zlecenie odbioru inpsot złożone w terminie, a brak podjazdu kuriera

JubyRz
#7 Wielbiciel#

Jak rozwiązać sprawę z inpostem na problem z odbiorem przesyłek (zlecenie odbioru) ? Generuję je w ustalonym regulaminowo terminie - do godziny 13, a zwykle dostaję telefon od kuriera, że nie będzie już wracał tą trasą i czy może odebrać paczki na następny dzień. Nie chcę nikomu robić pod górkę, ale denerwuje mnie to niesamowicie. Często jest tak, że idę kurierowi na rękę i jadę 15 km żeby stawić się na jego trasie powrotnej i przekazuję mu np. 60 paczek. Sytuacja ma miejsce prawie codziennie.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

pinsplash
#21 Demiurg#

@JubyRz tutaj dostaniesz odp od@InPost , ale czy sensowną.....?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

JubyRz
#7 Wielbiciel#

dzięki, poczekam, zobaczymy 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@JubyRz wyprzedzę wypowiedź Inpost . Możesz złożyć skargę tu -https://inpost.pl/reklamacja

a jak się nie dogadasz z kurierem to cienko będzie ... niestety .

oznacz moderatorów

Janirka
#12 Orędownik#

@JubyRz Zapytaj kuriera wprost, o której godzinie najpóźniej może od Ciebie odebrać przesyłki i się dogadajcie 🙂 Na tej podstawie sobie będzie mógł zaplanować trasę, żeby np. od Ciebie odbierać na samym końcu. U nas, mimo że godzina graniczna to 14:00 (a wcześniej 15:00), kurier odbiera nam przesyłki chwilkę po 14:00. Ale on już wie, że wcześniej nie ma po co przyjeżdżać 🙂

Kurierzy to też ludzie, da się dogadać 🙂

_______
Kamila
oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

@JubyRz 

Prosimy o kontakt na pomoc@inpost.pl z dokładnym opisem sprawy, podaniem danych kontaktowych oraz takich informacji jak: pełny adres odbioru, przykładowe numery zleceń niezrealizowanych w terminie, przykładowe numery nieodebranych w terminie paczek. 

Zweryfikujemy sytuację i podejmiemy kontakt z oddziałem, w celu poprawnego realizowania odbiorów.

oznacz moderatorów

JubyRz
#7 Wielbiciel#

@InPostnie ma zleceń niezrealizowanych w terminie, bo jadę sam na trasę kuriera i przekazuję paczki. Dzisiaj jestem umówiony około 16:30-17. Sprawa jak wyżej jest opisana w całości. Mogę podać ewentualnie numery zleceń w wysłanym mailu, ewentualnie zapisy z kamery monitoringu, że nikogo o tej godzinie nie było

oznacz moderatorów