anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana kategorii przez allegro

BTGroup
#9 Pomysłodawca#

Może mi ktoś wyjaśnić jakim prawem allegro zmienia kategorie moich ofert?. Od lat wystawiam w tych kategoriach i robię to nie bez powodu, ale ze względu na wyższą sprzedaż, aż tu nagle jakiś [edycja] przychodzi i mi zmienia kategorie twierdząc: 

"Dzięki czemu kupujący łatwiej ją znajdą.

Dodatkowo w kategorii docelowej prowizja od sprzedaży jest niższa

Od kiedy oni się tak martwią o moją kasę?😎 Ale przedewszystkim jakim prawem ingerują w moją sprzedaż, która przez takie posunięcia właśnie spadła😠 Jakim prawem pouczają mnie jak mam prowadzić biznes? I jak wydawać własne pieniądze. Może mi jeszcze powiedzą jak mam żyć i w co wierzyć...

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ich portal i ich zasady z którymi się często nie zgadzamy ale musimy się do nich stosować. Co do życia to też musisz je dostosować do zasad regulaminu i najlepiej byś nie marnował czasu na sen czy urlop tylko był czujny i pracował 24 h na dobę bo inaczej zniszczą ci biznes statystyki i ustawienia na listach sprzedażowych.

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@BTGroup 
Podaj konkretny przykład (co zmieniono na co) - łatwiej będzie rozszyfrować logikę (lub jej brak)

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

BTGroup
#9 Pomysłodawca#

Nie ważne co zmienili na co. Istotne jest to, że zrobili, to bez mojej wiedzy. Zrobili to pomimo, że zapłaciłem za wystawienie danego przedmiotu w danej kategorii, a oni bez najmniejszych oporów skasowali za to pieniądze. Wystawiałem w tej kategorii od lat, ponieważ statystyki mówiły że warto, aż tu nagle ktoś udaje, że wie lepiej jak prowadzić sprzedaż mojego asortymentu i w jakich kategoriach i wystawia je w kategoriach w których dubluje mój asortyment, bo uważa, że jest to odpowiednia kategoria i w ten sposób ukazuje swoją ignorancję i niewiedzę. Ale pal licho brak jego wiedzy na temat moich produktów gdzie i jak je się stosuje, ale chyba dla każdego myślącego człowieka wystawienie tego samego przedmiotu w tej samej kategorii, czyli jego zdublowanie zamiast wystawienie go w innej nawet na pierwszy rzut wyglądającej na nie odpowiednią(według ignorantów z allegro) daje możliwość większej sprzedaży.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@BTGroup Jeśli mamy się odnieść do tej sprawy, to podaj proszę o jaką ofertę chodzi. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@BTGroup "Może mi ktoś wyjaśnić jakim prawem allegro zmienia kategorie moich ofert?" - prawem regulaminu (zaglądałeś do niego?), art. 8.2 podpunkt a będzie tu chyba odpowiedni.

"Nie ważne co zmienili na co."
- panie władzo, ale za co dostałem mandat?
- nieważne, nie interesuj się.
Zasadniczo po takiej odpowiedzi można by przestać czytać posta, bo najistotniejszą kwestią właśnie jest w przypadku którego przedmiotu (przedmiotów) została zmieniona kategoria.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów