anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana nazwy forum.

Ziolko39
#21 Demiurg#

Proponuję zmiany nazwy z Allegro Gadane na Forum Malkontentów.
Kilka przykładów :
1. Kupiłem w sklepie stacjonarnym, sprzedawca nie reaguje na reklamacje, ale ma też konto na Allegro.
2. Kupiłam na stronie sklepu, reklamacja, Allegro NA POMOC !!!.
3. Takich wpisów jest więcej. Dlaczego piszący te słowa najpierw nie pomyślą.
Jest to domaganie się interwecji portalu mimo, iż nie ma do tego podstaw.
4. Zniknął Nest Bank z szybkich przelewów - są pewne standarty bezpieczeństwa
i widocznie bank ich nie spełnia. Ale z tego powodu jest wielki płacz i zgrzytanie zębów.
5. Dostałem wiadomość z prośbą o mój adres mailowy.
Temat wałkowany ze 2000 razy, wystarczy poczytać forum.
6. Usuwanie zdublowanych ofert - największe larum podnoszą prawdopodobnie ci,
którzy sami mają wystawione kilka-kilkadziesiąt, a czasem kilkaset takich samych ofert.
Czy nie wkurza nikogo jak szukając czegoś to musi przerzucić 3-4-10 stron
takich samych ofert, do tego jeszcze wystawionych nie w tym działe co trzeba.
Takich bezsensownych wypowiedzi jest więcej.
Napiszcie co tym myślicie tylko konstruktywnie.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Ziolko39 Cześć. Dzięki za propozycję, ale zostaniemy przy starej nazwie forum, czyli Allegro Gadane. Odniosę się tylko do sprawy z bankiem. Otrzymaliśmy informacje, że w Nest Bank pojawiły się problemy techniczne, a na 29 stycznia zaplanowana jest też przerwa w dostępie do bankowości elektronicznej (https://nestbank.pl/komunikaty). Niebawem wszystko powinno wrócić do normy i Nest Bank wróci do szybkich przelewów. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

To było trochę żartobliwie. Ale prawdę mówiąc to czasem jak jestem na forum i czytam wpisy to "nóż się w kieszeni otwiera". Czy ludzie nie czytają tego co już jest dokładnie opisane 2000x, jak ciągle nowy post o adresach mailowych ( czasem 3-4 tego samego dnia ). A co usuwania dubli jestem całkowicie ZA !!! Wg. mnie niektórzy traktują to forum jak "tabletkę od bólu głowy" boli, to tabletka - problem na zewnątrz,  to forum Allegro. Dobrze, że nie ma narazie opadów śniegu, bo byłby zaraz wpis "MPO nie usuwa śniegu, na pomoc"

 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

A co Nest Banku, to jest proste rozwiązanie. Założyć drugie konto w innym banku i korzystać jak potrzeba. Ja tak mam i jestem zadowolony. Nie napiszę gdzie bo to kryptoreklama, ale mam dwa rózne konta, obydwa za "prawdziwe zero" i sobie chwalę.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Ziolko39 Rozumiem Cię, ale czasami Społeczność daje nam ważne sygnały, które później możemy wdrażać 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@Ziolko39  @ko_alka 

Kompletnie się z Wami nie zgadzam. AG powinno się nazywać "Towarzystwo przywracania ukrytych zakupów"

oznacz moderatorów

DrapexPL
#12 Orędownik#

Sprawa może być wałkowana na forum i milion razy, ale dla osoby, której dotyczy to problem jest to ten pierwszy raz i nie zawsze wie, jak sobie z tym poradzić. Po to jest forum 🙂 Aby cierpliwie po raz setny każdemu z osobna tłumaczyć i pomagać:)

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@DrapexPL Zgadzam się z Tobą 🙂

Społeczność jest po to, żeby pomagać sobie wzajemnie. Myślę, że większość osób, które trafia tutaj z jakimś problemem wcześniej nie zdawało sobie nawet sprawy z istnienia Allegro Gadane, zatem nie czytały regularnie wątków na forum. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów