anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana tytułu aukcji, bez sprzedaży błąd.

hiphopshoppl
#11 Animator#

Witajcie.
Mam produkt w którym chce zmienić tytuł, wyskakuje że nie można zmienić bo była sprzedaż na aukcji.
Na samej aukcji sprzedaży nie ma, w tym produkcie nie da się też utworzyć produktu w bazie.

Produkt
9854759826

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

musisz zamknąć aukcję i z zamkniętej zrobić wystaw podobną i tam zmienić tytuł

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

hiphopshoppl napisz przez allegro - pomoc . Zakończą ofertę i wznowisz z poprawką bez utraty atrakcyjnosci oferty 

oznacz moderatorów

hiphopshoppl
#11 Animator#

Wiecie, to są dobre rozwiązania ale wolałbym żeby nie było takiego błędu niż pisać za każdym razem do allegro bo mam 20k aukcji i sądzę że to nie jest tylko do tej jednej

oznacz moderatorów

hiphopshoppl
#11 Animator#

Jeszcze raz z obrazkami bo chyba tak trzeba.

hiphopshoppl_0-1612432415326.png

Opera Zrzut ekranu_2021-02-04_105014_allegro.pl.png

 Mam nadzieję że to pomoże zrozumieć temat błędu.

Jeśli statystki są z 30 dni to dlaczego blokada aukcji też nie jest na 30dni?
Jeśli towar sie nie sprzedał w ostatnich 30dniach to moze cos trzeba zmienić w tytule i sie sprzeda, łatwiej będzie go znaleźć, po co ta blokada? 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@hiphopshoppl Dziękuję za te zrzuty, sprawdzimy dokładnie tę sytuację i wrócę do Ciebie z odpowiedzią w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

GaJoo1
#9 Pomysłodawca#

@hiphopshoppl Nie miałeś nigdy sprzedaży na tej aukcji czy tylko w ostatnich 30 dniach?

Z własnych spostrzeżeń domyślam się, że ograniczenie zmiany tytułu sprzedażą tyczy się do całkowitej historii aukcji, a nie tylko 30 dni.

 

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Dotyczy to pełnej historii, miałem stare oferty aktywne po kilka miesięcy, gdzie na początku była sprzedaż i nie mogłem zmienić tytułu nawet po kilku miesiącach

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@hiphopshoppl Mam już potwierdzenie, że jedynym i skutecznym rozwiązaniem tej sytuacji na ten moment jest kontakt z nami, tak jak radził @mdrogeria. Rozumiem, że przy dużej liczbie ofert możne to być czasochłonne, dlatego przekażę sugestię zmian w tym zakresie do właściwych osób. Co prawda na ten moment nie zagwarantuję, czy i kiedy zostaną one wprowadzone. Obiecuję jednak, że przeanalizujemy dokładnie, co możemy zrobić, aby usprawnić zgłaszanie i poprawę takich błędów. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@_HolaOla_ Ja bym proponował, żeby ograniczenie dotyczyło tylko statystyk z ostatnich 30 dni. Wiem, że kiedyś na jakiś czas zostało to zdjęte i wtedy można było zmienić całą ofertę "przenosząc" statystyki na nowy produkt i kupujący widzieli ilość sprzedanych sztuk - pewnie tego Allegro chce uniknąć.

Jeżeli w ciągu ostatnich 30 dni nie doszło do sprzedaży, to nie widzę przeszkód, aby pozwolić na zmianę tytułu. Ewentualnie niech zespół ogarnie jakieś inne zabezpieczenie przed zmianą produktu, żebyśmy mogli spokojnie poprawiać literówki w tytułach 🙂

Ale to pewnie stworzy kolejną falę problemów, bo sprzedający zaczną szukać innych sposobów na obejście systemu...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@DarkStoorM Czy mógłbyś dodać ten pomysł tutaj? Mogę też przenieść tam poprzednią Twoją wypowiedź, ale wtedy ta propozycja zniknie z tego wątku, więc wybór pozostawiam Tobie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@_HolaOla_ Zgłoszę nowy pomysł, troszkę go bardziej opiszę 😉

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@DarkStoorM Super, dziękuję! 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

hiphopshoppl
#11 Animator#

Ok narazie mam około 500 aukcji w których chciałbym zmienić tytuł, ile Wam to zajmie? Nie wiem czy zmieniać tytuły już na wiosne czy jeszcze próbować zimowe słowa wrzucać?
Wysłać Wam to w exelu?  Czy po prostu w tabelce?

oznacz moderatorów

hiphopshoppl
#11 Animator#

 
No i niestety myliłaś sie " że jedynym i skutecznym rozwiązaniem tej sytuacji na ten moment jest kontakt z nami,"  Niestety jest to nieskuteczne i szkodliwe wręcz.

Napisałem do Was żeby zmienić tytuł aukcji nie tracąc statystyk i co ?

Dzień dobry,

Dziękuję za kontakt.
Zakończyłam wskazaną ofertę . Możliwa jest w tej chwili edycja tytułu.

Jak tak macie pomagać to ja dziękuję bardzo za taką pomoc. Powinniście zatrudniać kogoś z lepszym wyksztalceniem może licealiści, w sumie to i z podstawówki ludzie umieją czytać ze zrozumieniem. 

Może to ja źle cos napisałem i tak naprawdę poprosiłem o zamknięcie aukcji ?

Dzień Dobry
Proszę o zmianę tytułu w ofercie 9854759826
Nie mam tam sprzedaży a wyskakuje że z powodu sprzedaży nie mogę zmienić tytułu.
Tytuł jaki chcę uzyskać to
Łyżwy na buty regulowane TEMPISH Feeez dla dzieci

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@hiphopshoppl Informacje, które przekazałam Ci w poprzedniej wiadomości są poprawne. W chwili, gdy po Twoim zgłoszeniu zakończymy taką ofertę, możesz edytować jej tytuł, a następnie wznowić ją bez utraty popularności i statystyk. Nasi pracownicy nie mają możliwości edycji tytułów w Twoich ofertach i nigdy o tym nie pisałam. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@_HolaOla_ Nie wiem czy dobrze rozumiem - jeżeli pracownik Allegro zakończy ofertę, wtedy można zmienić tytuł? Jak ręcznie zakończę ofertę, to tytułu nadal nie można zmienić.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@DarkStoorM Dokładnie tak, tylko zakończenie oferty przez naszych pracowników daje możliwość edycji tytułu przez jej wznowieniem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

hiphopshoppl
#11 Animator#

Kurde chyba system mi wznowił aukcję przez api i zmieniłem tytuł nie w tej aukcji.

Czy te wznowienie nie zdejmie mi połączenie z systemem przez Api?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@hiphopshoppl Czy mógłbyś doprecyzować co dokładnie masz na myśli? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów