anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana właściciela firmy a konto na Allegro Gadane

konto zamknięte
Nie dotyczy

Witajcie,

nadszedł chyba czas mojego pożegnania (jako sprzedawcy) z Allegro i Allegro Gadane.

Będę ew. tutaj zaglądał na swoim prywatnym koncie "Glamorgan".

@cloudcloud @_HolaOla_ czy jest możliwość aby nowy właściciel mojego konta nie mógł kontynuować działalności na Allegro Gadane pod moim obecnym nickiem? Ew. żeby miał ukryte moje dotychczasowe wpisy itp.? Bo dziwne by było gdyby później ktoś kogoś nowego kojarzył ze mną. Nie byłoby to komfortowe ani dla mnie ani dla nowego właściciela.

Więc może po prostu nałożycie blokadę na to moje konto na Allegro Gadane, a nowy właściciel gdyby chciał tu zaglądać to po prostu założy sobie nowe do Allegro Gadane i powiąże z tym sprzedażowym. O ile oczywiście jest taka możliwość.

Poproszę o jak najszybszą odpowiedź. Myślę, że nie tylko mnie się ona przyda.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

Witaj www_otosek_pl zdrówko wróciło ?😀

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@mdrogeria zdrowie lepiej, dziękuję. Choć na razie mam jeszcze dość duże blizny na lewej ręce. Prawa ręka i reszta ciała bardzo ładnie się zagoiła. Lekarze gdzie bym nie był, to byli/są w szoku, że po tak krótkim czasie to wszystko u mnie tak dobrze wygląda. Na szczęście mam bardzo dobre ciało do gojenia. Dramatem dla mnie były ostatnie dni gdy w takim upale musiałem chodzić w długim rękawie 😞

Dom się remontuje. Już skończyli robić tynki. Teraz robią gładzie tam gdzie się da, gdzie tynku było mniej skuwanego. Mam plan aby maks za 3 tygodnie wszystko już było nawet pomalowane.

Niestety nadal trwa walka z ubezpieczycielem. Wypłacili raptem 46 000, a koszty przekroczyły już 100 000zł. Na dalszy zwrot kasy czekam już prawie miesiąc, choć powinni wydać decyzję w 14 dni 😕

Dlatego też i z uwagi na zdrowie i sytuację z remontem, musiałem sprzedać działalność. Jak dobrze pójdzie to na dniach podpiszemy umowę. Na razie mamy przedwstępną. Nowi właściciele są bardzo optymistycznie nastawieni więc fajnie, że pociągną to dalej i oby jak najbardziej rozwinęli ten mój sklep. Przynajmniej prawie 10 lat mojej ciężkiej pracy nie pójdzie na marne.

@_HolaOla_ dziękuję. To będzie najlepsze rozwiązanie w tej sytuacji. W tym temacie napiszę więc od kiedy nie będę już właścicielem. Teoretycznie jesteśmy na jutro umówieni u notariusza, ale w związku z tym, że nie dostałem jeszcze od drugiej strony skorygowanej umowy, to termin może się troszkę przesunąć. Chyba, że nie pozmieniają już nic w umowie to jutro przekażę u notariusza login, hasła itp. i przestanę mieć dostęp do tego konta.

Dam więc tutaj znać.

 

Podałem też właśnie nazwę mojego prywatnego konta, żebyście później wiedzieli, że jeśli coś będę pisał to, że ja, to ja 🙂 a nie ktoś kto się pode mnie podszyje 😛

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@konto zamknięte Oczywiście, będę Ci bardzo wdzięczna za informację, gdy wszystkie sprawy formalne będą już załatwione. Wówczas będziemy mogli działać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@_HolaOla_ bardzo proszę o usunięcie mojego konta na Allegro Gadane, z którego teraz piszę z dniem 14.05.2021. Jeśli nawet macie taką możliwość to możecie to zrobić nawet i dzisiaj.

Z góry dziękuję i do "poklikania" gdy już będę się tutaj logował na swoim prywatnym 🙂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @konto zamknięte, bardzo się cieszę, że mimo trudnego i intensywnego okresu w Twoim życiu, zaglądasz tutaj do nas 🙂 W przypadku zbycia Twojego konta sprzedażowego, po prostu usuniemy Twoje konto z Allegro Gadane. Jeśli nowy właściciel będzie miał na to ochotę, może je ponownie założyć, ale dzięki temu nie będzie miał dostępu do Twoich poprzednich wypowiedzi. Oczywiście nie ma żadnych przeszkód, abyś dołączył do nas na swoim prytwatym koncie. Serdecznie zapraszamy! 

Do szybkiego usłyszenia i dużo zdrowia dla Ciebie oraz Twojej rodziny 👋

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Glamorgan
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_oficjalnie sprzedałem sklep, konto na Allegro itp. Proszę więc o usunięcie konta www_otosek_pl z Allegro Gadane. Widzę bowiem, że nadal jest widoczne.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów