anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

znaczny spadek sprzedazy

MAMY ROZWIĄZANIE!
kzk87
#9 Pomysłodawca#

Tak jak w temacie, od 2-3 tygodni nasze obroty spadły o połowe w porównaniu z dowolnym miesiącem na przestrzeni 8 lat. Czy wy też zauważyliście zdecydowany spadek sprzedazy?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
_Likos_
#20 Guru#

Poczekaj. Od 01 lipca bedzie lepiej

oznacz moderatorów
kzk87
#9 Pomysłodawca#

czemu akurat wtedy?

oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

@kzk87  od 1 lipca wchodzi VAT E COMMERCE. Przesyłki z różnych dalekich krajów bedą podlegały podatkowi VAT jak i bedą oclone. 

Wiec ich ceny beda wyższe, do tego wyższe koszty przesyłki. To powinno sie odbic na wzroscie sprzedaży wsród uczciwych firm na polskich portalach

oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

kzk87 to zależy od towaru . U mnie trgiczny był kwiecień , teraz jest lepiej .

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@kzk87 po majowym weekendzie poluzowano obostrzenia, otwarto kawiarnie, restauracje, galerie handlowe. Ruszyły baseny i siłownie. Ludzie przestali siedzieć w domach przed komputerami, gdzie indziej wydają pieniądze. 🙂

oznacz moderatorów
Agent051
#16 Inspirator#

@kzk87 Postępujący bałagan w produktyzacji niweczy wszelkie starania sprzedawców. Będzie tylko gorzej.

oznacz moderatorów
-orbitkownia-
#12 Orędownik#

o 90% mniej niż kwiecień

oznacz moderatorów
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

My mieliśmy marzec i maj tragiczny. Czerwiec to na razie klęska. Wczoraj ZERO zamówień. A poniedziałek, wtorek i środa to nasze najlepsze dni handlowe.  Ale z drugiej strony te tygodnie "świąteczne" z długimi weekendami zawsze mieliśmy słabe. Liczę, że da się to jakoś nadrobić.

oznacz moderatorów
Mahika74
#10 Popularyzator#

A jak u was w lipcu ? Ja mam najniższą sprzedaż od 8 lat 😞 Dramat !

oznacz moderatorów
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Lipiec bardzo nierówny, ale na razie lepszy niż czerwiec. Zobaczymy, co będzie dalej.

oznacz moderatorów
orbitkownia_pl
#11 Animator#

@Mahika74 ja nawet na Zus nie zarobię, tragedia inaczej tego nazwać się nie da

 

oznacz moderatorów
Bogus1239
#9 Pomysłodawca#

ostatnio slabe zainteresowanie towarem

oznacz moderatorów
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Wrzesień mieliśmy całkiem dobry, myśleliśmy że sobie odbijemy, ale końcówka września i początek października znowu słabo. Mimo obniżki cen i udziału w Allegro Weekend.

oznacz moderatorów