anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zniżki Allegro Kolekcja/Sztuka

MAMY ROZWIĄZANIE!
Adamo8282
#9 Pomysłodawca#

Witajcie! 

 

Mam do Was pytanie. Dostałem od allegro informacje, że w grudniu mogę otrzymać zniżkę i nie płacić prowizji przy wystawianiu w kategorii Kolekcja/Sztuka. Warunkiem zniżki było kupno dowolnej rzeczy z tej kategorii co też uczyniłem. Zakupiłem i opłaciłem rzeczy, aktywowałem zniżkę (pokazuje status aktywna) i zabrałem się do wystawiania rzeczy w tej kategorii. Pomimo aktywnej zniżki przy wystawianiu nadal widniała informacja "Opłata za sprzedaż 1 szt.: 7,9% ceny sprzedaży". Czy allegro nie naliczy mi tej prowizji po sprzedaży tych rzeczy? A może zniżka dotyczy tylko allegro, a nie allegro lokalnie? Proszę o pomoc/poradę. Z góry dziękuję! 

 
oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
Adamo8282
#9 Pomysłodawca#

To co? Pomoże ktoś? 🙂

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Adamo8282 Gdzie kupiłeś tą rzecz? Na zwykłym Allegro? Jeśli tak, to zniżka obowiązuje także na zwykłym. 

oznacz moderatorów
Adamo8282
#9 Pomysłodawca#

Kupiłem również przez lokalne allegro, nadal pokazuje mi, że opłata za sprzedaż 7.9%. W regulaminie nie ma nic na ten temat.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Adamo8282 Również, to znaczy, że kupiłeś też na zwykłym. Zniżkę będziesz więc miał na zwykłym. 

oznacz moderatorów
Adamo8282
#9 Pomysłodawca#

Kupiłem przez lokalnie allegro produkt z tej kategorii w zwykłym allegro oraz produkt na lokalnie allegro. Nadal mam informacje przy wystawianiu przedmiotu, że opłata wynosi 7.9%.. 

oznacz moderatorów
obslugana100-pl
#10 Popularyzator#

Wrzuć regulamin. Jeżeli akcja pojawiła się w centrum zniżek a w zapisie regulaminu nie masz Allegro lokalnie, to zniżka powinna obowiązywać tylko na Allegro.

oznacz moderatorów
Adamo8282
#9 Pomysłodawca#

Czytałem regulamin, nie jest to doprecyzowane niestety 

oznacz moderatorów
Adamo8282
#9 Pomysłodawca#

Skoro nie mogę wystawiać na "zwykłym" allegro, to dlaczego dostaje powiadomienia o ofercie zniżkowej (i mogę ją aktywować) skierowanej nie dla osób mogących sprzedawać na "zwykłym" allegro?  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Każdy jeszcze może sprzedawać na zwykłym ,tylko jak ci wyświetla AL to trzeba przejść na normalne allegro zaznaczając wystawianie przez stary formularz.

oznacz moderatorów
Adamo8282
#9 Pomysłodawca#

Tutaj to mnie zszokowałeś. Podpowiesz jak to dokładnie zrobić? Byłoby to rozwiązanie mojego problemu. 

oznacz moderatorów
Adamo8282
#9 Pomysłodawca#

Udało mi się to zlokalizować. Teraz dopiero zrozumiałem, że allegro napisało, że to zero złoty za wystawienie, a nie za sprzedaż. No nic, dzięki za info i pomoc

oznacz moderatorów