anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Znikające zestawy

casadecorata_pl
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

 

Z mojego sklepu co jakiś czas znikają dodane zestawy, a ostatnio zniknęły wszystkie. Proszę o informację jaki jest tego powód, gdyż dodawanie ich zajęło mi kilka dni.

To, że trzeba to robić dla każdej oferty oddzielnie i że na Allegro nie ma opcji, aby automatycznie dodać wiele zestawów dla danych grup przedmiotów jest szokujące. Może powinienem zatrudnić na stałe osobę, która będzie siedziała i dodawała zestawy :)?

 

Pozdrawiam,
casadecorata_pl

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@casadecorata_pl Sprawdź proszę czy powodem nie jest wyprzedawanie się ofert, które weszły w skład zestawu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

casadecorata_pl
#8 Zapaleniec#

Wyprzedanie ofert nie jest powodem. Żadna z ofert nie została wyprzedana.

 

Po dwutygodniowym urlopie zniknęły wszystkie zestawy. W tym czasie aukcje były nieatywne. Z mojego doświadczenia wynika, że zakończenie aukcji nie powinno usuwać zestawów, gdyż przez ostatni rok znikały mi losowe zestawy w niewielkim procencie (ok. 20-30% zestawów), a oferty kończą się u mnie co 10dni.

 

Pozdrawiam,
casadecorata_pl

oznacz moderatorów

AQUASYSTEMS
#12 Orędownik#

Jeżeli w między czasie jakaś aukcja się zakończyła (choćby na minutę) to zestaw znika, bo znika aukcja. Proste. Tak, trzeba mieć osobę do ogarniania allegro. 

oznacz moderatorów

casadecorata_pl
#8 Zapaleniec#

Nie jest prawdą, że zakończona oferta usuwa zestaw. Wielokrotnie odświeżałem oferty, które się kończyły i zestaw pozostawał.

Nie wyobrażam sobie, żeby co 10 dni dodawać od nowa ręcznie 1000 zestawów i poświecać na to 2-3dni. Brak automatyzacji dla tak podstawowej opcji świadczy o ułomności platformy.

oznacz moderatorów

SzukamLampy
#10 Popularyzator#

U nas było tak samo - podczas urlopu zakończyliśmy na 2 tyg. wszystkie aukcje, a po ich wznowieniu okazało się, że wszystkie zestawy poznikały. I również mnóstwo włożonej w to pracy poszło na marne.

oznacz moderatorów