anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Została mi źle naliczona prowizja od sprzedaży co zrobić?

Agila6
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mikeza
#20 Guru#

@Agila6 jakieś szczegóły ? skąd ten wniosek, że została źle naliczona ? Akurat prowizje na tym portalu to jedna z rzeczy, które są zawsze dobrze liczone, oczywiście dobrze z punktu widzenia allegro 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Agila6 Dolicz jeszcze prowizję od kosztów wysyłki

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

dokładnie

jeszcze sprawdź, czy oferta nie byłą przypadkiem wyróżniona

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

Agila6
#7 Wielbiciel#

no właśnie algorytm allegro żle policzył koszty wysyłki pobraniowej zamiast 17zł naliczył 4 razy więcej ja oczywiście do klienta wysyłam za kwotę zakupu plus koszt wysyłki 17zł, dlaczego naliczyli 56 zł nie wie4m

 

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@Agila6 domyślam się, że nie zgadza Ci się prowizja naliczona tutaj, tak?

msniezek_0-1617055632664.png

Przy zakupie 4 przedmiotów koszt wysyłki wynosi 56,96 zł - taki został naliczony i od takiego policzyliśmy prowizję. Nie jest to zatem błąd w jej naliczaniu, ale ewentualnie błąd w konstrukcji cenników dostawy.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Agila6 

Masz źle ustawione cenniki. Ustaw w paczce taką ilość przedmiotów jaką jesteś w stanie zmieścić i kolejną sztukę zmień na 0 zł.

 
_____________
Kama
oznacz moderatorów

Agila6
#7 Wielbiciel#

No tak popełniłem błąd przy konstrukcji cennika, ale przecież logika nakazuje pomyśleć, że 4 sztuki notesów zostaną wysłane jedną wysyłką, gdyby decydował człowiek a nie algorytm wykryłby to i mnie powiadomił

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Agila6   Nie szukaj winnych bo sam dziwacznie poustawiałeś to i tak się dzieje.

W tej aukcji  https://allegro.pl/oferta/dyplom-hodowcy-golebi-10-sztuk-10485409850#shippingInfo

jak klient zamówi 400 pakietów dyplomów to doliczy mu dodatkowo 400 zł do kosztów dostawy i czyja wtedy będzie wina? 😊

Ustaw porządnie cenniki, wykasuj dopłaty do kolejnej sztuki i będzie ok.

_____________
Kama
oznacz moderatorów