anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zostało zawieszone nam konto, ze względu na to, że naruszyliśmy prawa autorskie

janserwis
#2 Obserwator#

Potrzebuje pomocy mianowicie zostało zawieszone nam konto, ze względu na to, że naruszyliśmy prawa autorskie. Teraz chcemy, żeby allegro odwiesiło nam konto, ponieważ nie mamy zamiaru już wystawić w ogóle tej aukcji, ale co napiszemy do allegro cały czas mamy odpowiedz ze naruszyliśmy prawa autorskie, gdzie aukcje zostały zakończone i nie mamy nic już takiego wystawionego. Co robić? gdzie się kierować po pomoc? Do kogo bym nie napisała każdy mnie zbywa.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

gpz500
#12 Orędownik#

@janserwis  Kradliście opisy aukcji od innych czy inny powód?

oznacz moderatorów

janserwis
#2 Obserwator#

Zdjęcie.

oznacz moderatorów

gpz500
#12 Orędownik#
oznacz moderatorów

janserwis
#2 Obserwator#

Właśnie to jest najgorsze, że pisze z nimi juz 3 dzien przez ten formularz. Ciągle mówią, że naruszyliśmy prawa autorskie. Jak tylko zawiesili konto, zmienilismy wszytskie zdjecia, wstawiając zdjęcia od dostawcy i naszego autorstwa, ale nadal piszą to samo, napisałam że jak odwieszą konto nie wystawimy tej aukcji, a przekażemy ją do weryfikacji. Ale nadal odpisuja tą samą regułke. Dzieki za zainteresowanie moim postem.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@janserwis Obawiam się, że przyczyną, dla której Twoje deklaracje nie powodują zmiany naszej decyzji jest to, że wielokrotnie przed blokadą konta usuwaliśmy Twoje oferty i wysyłaliśmy ostrzeżenia, które ignorowałeś, wystawiając nadal przedmioty z wykorzystaniem materiałów, do których nie miałeś praw.

Proszę, żebyś kontynuował korespondencję w tej sprawie w wiadomości nr 09463909. Mam nadzieję, że ostatecznie sprawa zakończy się dla Ciebie pozytywnie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów