anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot środków

ekorex_pl
#9 Pomysłodawca#

Witam, mam taki mały dylemat. Klienta kupiła uchwyty , jednak jej się nie spodobały więc je zwróciła. Zwrot do mnie doszedł i wchodząc w zakładkę zwroty towarów i rozwijając szczegóły zwrotu zauważyłam że zwrot który mogę wykonać z poziomu Allegro opisany jest jako zwrot środków do  Allegro Pay sp. z o.o.  nie bezpośrednio na konto z którego zamówienie było opłacane, natomiast klientka do pudełka dołączyła numer swojego konta na który mam zwrócić pieniądze ze zwrotu. 

Bardzo proszę o wyjaśnienie w jaki sposób klientka opłaciła to zamówienie i jak zgodnie z zasadami powinnam zwrócić jej pieniądze , ( na Allegro Pay tak jak to jest uwzględnione we zwrocie czy na numer klientki dołączony do przesyłki). 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli masz w zakładce zwroty Allegro Pay to tam zwróć żebyś Ty nie miał problemów z Allegro, a klienta się rozliczy.

oznacz moderatorów

ekorex_pl
#9 Pomysłodawca#

Dziekuję. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ekorex_pl Powinnaś zwrócić pieniądze do Allegro Pay, wtedy klientka nie będzie już musiała spłacać rat. Jeżeli zwrócisz jej na konto bankowe, będzie musiała raty spłacać, a dodatkowo Ty możesz mieć problem z odzyskaniem prowizji.

oznacz moderatorów

ekorex_pl
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za pomoc. 

oznacz moderatorów