anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ZWROT I KOSZTY PRZESYŁKI NA REKLAMACJE

Krainadzieck
#7 Wielbiciel#

WITAM 

CO MAM ZROBIĆ JEŻELI KUPUJĄCY UPIERA SIĘ PRZY KOSZTACH WYSYŁKI ODKURZACZA NA REKLAMACJE WYSOKOŚCI 85 ZŁ WARTOŚĆ ODKURZACZA KTÓRY ZAKUPIŁ JEST 150 ZŁ 

SAM SPRZEDAJĄC OFERUJE WYSYŁKĘ ZA 16 ZŁ Z UBEZPIECZENIEM SWOJEGO PRZEDMIOTU A WOBEC ZAŁOŻONEJ DYSKUSJI PODAJE ZE NIE MA INNEJ MOŻLIWOŚCI WYSYŁKI 

NAWET NA PROPOZYCJĘ ZE ZGADZAMY SIĘ NA ZWROT KONSUM PO TERMINIE I BEZ OCENY Z KOGO PRZYCZYNY POWSTAŁO MECHANICZNE USZKODZENIE POJEMNIKA NA ODPADY ZWRÓCIMY PIENIĄDZE 

oznacz moderatorów
46 ODPOWIEDZI 46

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Krainadzieck Nie masz żadnego obowiązku zwracać mu 85 złotych! Powiedz mu, że może wysłać nawet pocztowym dromaderem za 750 złotych, a Ty mu zwrócisz co najwyżej 24zł. (tyle kosztuje paczka pocztowa 5-10 kg) 85 złotych to nie są rzeczywiste koszty. To są koszty wydumane.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

😄 😄  😄 😄  😄 😄 😄 😄 My sprzedawcy nie akceptujemy zasad, które działają na naszą niekorzyść 😄 😄 😄

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 Weź się stuknij w łepetynę!

Ula

Ula
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Przecież xyz prowokuje, zawsze inaczej niż wszyscy.😁

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@LEW433 Chyba masz rację 🙂 Celowo wypisuje bzdury, żeby normalnych ludzi szlag trafiał.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

ART. 5612 KC 😄 😄

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@xyz96 Ten artykuł nic nie mówi o wysokości kosztów. A orzecznictwo wskazuje na koszt rzeczywisty.

Dziekuję, dobranoc.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Rzeczywisty, czyli poniesiony w rzeczywistości 😄

Dziękuję, dobranoc i ponownie, po raz dziesiąty chyba proszę TWA o niewywoływanie mnie i nie zadawanie mi pytań. Kulturalny człowiek prośbę zrozumie.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 Wymień wszystkich członków TWA, bo nie wiemy kto może, a kto nie może wywoływać Naczelnego Demiurga. Żeby była jasność 😂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

My sprzedawcy nie akceptujemy przepisów, które są dla nas niekorzystne 😄

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@xyz96 rzeczywisty = realny. Wydaje mi się że gdzies czytałem, że kupujacy napisał że wyśle wujka z przedmiotem. Koszt "podróży" wujka to liczba kilometrów x ileś tam złotych. wyszło w sumie ponad 1000 PLN.... Też uważasz to za ok? Bo dla mnie to celowe działanie na niekorzyść Sprzedajacego - a na to już jest paragraf...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

To są dopiero bzdury. Przepisy mówią o odesłaniu reklamowanej rzeczy na koszt sprzedawcy, żaden przepis i żadne orzecznictwo nie wskazuje na koszt najniższy, a już nic nie wskazuje na brednie o jakimś wujku, stryjku, marchewkach, czy ślimakach. Wszystko w temacie. Coś sprzedawcy nie pasuje? Niech idzie do sądu 😄

O kulturze po raz 11 nie wspomnę.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pinsplash rzeczywisty koszt odesłania 🙂 pierwszy lepszy broker 😄

gdhey.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@kostas11 Wklejam następny, żeby nie było, że jesteś tendencyjny 😀

Przechwytywanieqqqq.JPG

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@WREDZIA-W1 napisała: "Wklejam następny, żeby nie było, że jesteś tendencyjny"

Z tego co wkleiłaś wynika, że klient nie wybrał najdroższej przesyłki:

ceny.jpg

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Poległa, jak zazwyczaj 🙂

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 Poległeś Ty i to na całej linii. Przypominam: gdy trzech ci mówi, żeś pijany, to idź spać.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Niedoczekanie, nawet 10 TWA mi niczego nie wmówi.

Wmawiać to możecie nieświadomym, zagubionym kupującym, ale też bezskutecznie, bo ja ich z błędu wyprowadzę 😄

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 "Są ludzie, którzy mogliby się zabić, skacząc z poziomu swojego Ego, na poziom swojego IQ"                                                                                                                Ty byś się może i nie zabił, ale nogi byś połamał 😀

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Ktoś kiedyś na CP napisał coś podobnego czyjejś przemądrzałej psiapsiółce A......ii. 😄

oznacz moderatorów