anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy otrzymam zwrot prowizji za anulowany zakup pobraniowy?

motopolska
#7 Wielbiciel#

Kupujący odwołał  transakcji po 1 dniu i od razu anulowałem zamówienie po 15 dniach allegro naliczyło mi kwotę prowizji  ok. 550zł i złożyliśmy wniosek o zwrot prowizji  ale odrzucony został napisałem maila do allegro  w odpowiedzi dostałem ze potrzebują potwierdzenia odwołania transakcji wysłałem zdjęcia które pokazywałem odwołanie transakcji lecz 0 kontaktu do dziś zadłużenie z 200  paru zł ( za wystawianie pogrubianie itp. wzrosło do ponad 700zł konto mi zablokowali ponieważ nie uregulowałem tego ale no jak mam uregulować jeżeli nie sprze3dałem motocykla co teraz  mam zrobić ?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@motopolska za wyróżniania itp. nie zwracają nikomu 😞  Jak odwołanie nic nie da to nie dostaniesz, błąd wystawienie po co pobranie przy sprzedaży motocykla ??? Było dać ogłoszenie i po sprawie zapłacił byś za wystawienie na allegro czy za darmo na Lokalnie 🙂

Widzę że na Lokalnie  wystawiasz tam jest opłata transakcyjna nie podlegająca zwrotowi, niska opłata ale bezzwrotna 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@motopolska Po odrzuceniu wniosku o zwrot prowizji składałeś odwołanie przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/odwolanie-od-decyzji-o-rabacie-transakcyjnym ?

oznacz moderatorów

motopolska
#7 Wielbiciel#

Tak składałem mam teraz status w trakcie odwołania.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@motopolska No więc musisz czekać. Jeśli masz do opłacenia rachunki, opłać je. Po otrzymaniu zwrotu prowizji kwota zostanie odliczona od następnego rachunku. Jeśli przedstawiłeś dowód na rezygnację kupującego, zwrot prowizji zapewne otrzymasz.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@motopolska zapomnij o Lokalnie przy Twojej sprzedaży bo popłyniesz przez żartownisiów, każdy wypełniony formularz to pobrana bezzwrotna prowizja 😞  klika nieudanych zakupów w miesiącu i setki złotych w plecy, pomyśl o zwykłym allegro wyższa prowizja ale zwracana 🙂 LWG

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kostas11 Wystarczy nie udostępniać pobraniówek oraz odbiorów osobistych i śmieszków ma się z głowy.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów