anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot prowizji

Mahika74
#10 Popularyzator#

Po raz kolejny mam problem ze zwrotem prowizji. Klient zwraca kupione w jednym zamówieniu dwie sukienki. Ja zwracam mu pieniądze przez moje osobiste konto, allegro otrzymuje dowód przelewu środków, po czym otrzymuję od allegro informację, że za jedną sukienkę otrzymam zwrot, ale za drugą już nie...Nie rozumiem dlaczego ? Kolejna rzecz związana ze zwrotem prowizji- zdarza się, że allegro przyznaje ją z automatu (nie mając wiedzy czy ja zwróciłam Klientowi wpłacone pieniądze ), nie żądając ode mnie dowodu przelewu środków.  I tego również nie rozumiem. Zawsze przelewam środki ze swojego konta. Ktoś mi rozjaśni, proszę  🙂

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

@Mahika74 Napisz odwołanie.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Przecież składała i załączyła potwierdzenie przelewu. Przez standardowy wniosek nie załączy, prawda?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@xyz96 Tak, odwołanie?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Co?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Mahika74 Powód odmowy zwrotu za drugą sukienkę wyjaśnisz tylko z Allegro.

Jeżeli robisz zwroty wpłat tylko z konta bankowego, nie przez Allegro Finanse, to z automatu wszystkie wnioski powinny być odrzucane.

oznacz moderatorów

Mahika74
#10 Popularyzator#

No właśnie nie wszystkie są odrzucane z automatu. Loteria, jedno jest odrzucone, inne nie. Odwołania składam, tracę czas na tłumaczenia i zwrot prowizji  w końcu otrzymuję, ale allegro nie odpowiada na moje pytania jedynie ogólną formułką nt zwrotów prowizji. 

Dziękuję za odpowiedzi.

oznacz moderatorów