anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot Prowizji

TrustMe3
#9 Pomysłodawca#

https://allegro.pl/oferta/encyklopedia-psx-1995-2000-schmidt-9430657326?utm_source=notification&utm_... > Poproszę o pilny zwrot prowizji w wysokości aż 150 złotych z tej aukcji, niestety kupujący to człowiek który nie istnieje (kontaktowałem się telefonicznie). Być może sprawa zostanie przekazana organom ścigania (policja) w dniu jutrzejszym. Proszę o jak najszybszy kontakt w tej sprawie osób decyzyjnych ja z dzisiejszą "sprzedażą" kończę tutaj sprzedawać cokolwiek. 

oznacz moderatorów
32 ODPOWIEDZI 32

PHUABIB2
#12 Orędownik#

@TrustMe3  oj, nie ekscytuj się tak. Nikt z osób decyzyjnych nie wypowie się tutaj, być może jakiś mod da Ci dobra radę.

Prowizję odzyskasz bez problemu po 7 dniach od zakończenia aukcji, jeśli klient nie zapłaci.

Wystarczy wejść na koncie w zakładkę zamówienia, kliknąć przycisk akcje, wybrać zwrot prowizji i masz od ręki.

Tutaj masz screnna, gdzie tego szukać

1.jpg

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@TrustMe3 Tutaj niestety nie mogę spełnić Twojej prośby, ponieważ wniosek o zwrot prowizji musisz złożyć samodzielnie poprzez zakładkę Zamówienia

W tym celu:

1. Przejdź do zakładki Zamówienia i wybierz ofertę, do której chcesz złożyć wniosek. 

2. Przy wybranej ofercie kliknij menu "Akcje", a następnie wybierz "Zwrot prowizji".

3. Kliknij [Złóż wniosek].

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

PHUABIB2
#12 Orędownik#

@_HolaOla_  napisałem to samo, nawet z obrazkiem 😛

oznacz moderatorów

TrustMe3
#9 Pomysłodawca#

Nie jestem ***** niedorozwinięty i już to nacisnąłem, poproszę oddać mi 150 złotych a osoba która podszywa się pod inne osoby zostanie zgłoszona na policję. 

oznacz moderatorów

TrustMe3
#9 Pomysłodawca#

[edycaj]

ta osoba która podaje nie swój numer telefonu co jest karalne 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@TrustMe3 Tak z ciekawości - czy ten ktoś wybrał paczkomat jako sposób dostawy, a jeśli tak, to czy był to paczkomat w Libiążu?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

Co jest karalne? Podanie nie swojego nr telefonu?

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@TrustMe3 Olaboga. Pod jedną aukcją 🤣

Prowadzę działalność nierejestrowaną zgodną z Polskim prawem do 1300 zł / mies.

Nie przyjmuje zwrotów jestem osobą fizyczną nazywaną inaczej osobą prywatną

Jestem profesjonalnym sprzedawcą od kilku lat i swoją przyszłość zawodową chciałbym związać z e-commerce i własną firmą o profilu  korepetycje-import-sprzedaż

Jestem przedsiębiorcą i sprzedawcą od wielu lat bardzo proszę nie robić sobie ze mnie jaj, żartów, oraz chamskiego klikania wirtualnych przycisków, co powoduje MÓJ hipotetyczny dług Allegro wynikający z głupoty kupującego

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów

PHUABIB2
#12 Orędownik#

@Kaliope_Brzeg  tak patrzę sobie, chyba taki napaleniec, co się sam nakręca 🙂

Chcesz mu pomóc, pokazujesz jak, a on Ci na to, że nie jest nierozwinięty Może pomoże, jak sam się pobuja z tematem bez pisania na forum.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@TrustMe3 może ci się poszczęści i sprzedasz coś za granicę.👺

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

wszyscy ??? , a może z Tobą coś nie halo ????

oznacz moderatorów

TrustMe3
#9 Pomysłodawca#

Tak wszyscy którzy kradną 150 złotych z prowizji, ja nic **piiip**a nie zarobiłem nawet 1 zł a są przetrzymywane tam moje wirtualne pieniądze. 

oznacz moderatorów

-orbitkownia-
#12 Orędownik#

@TrustMe3 @Kaliope_Brzeg  kurcze nie rozumiem, albo sprzedaję jako osoba prywatna , albo jako niezarejestrowana firma. jak sprzedaję jako działalność nierejestrowana to chyba zwroty musi przyjmować. w życiu bym nic nie kupiła po takim opisie.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg To było w "o sprzedającym"?
Mnie tam rozłożył na łopatki koszt Paczki24 ustalony na... 34 złote (w poszukiwaniu powyższego luknąłem sobie w aukcję spod ostatniego komentarza), będący jedyną opcją dostawy😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Knowhere  To przemowa z wklejonej aukcji w pierwszym poście "

"Witam kochanych Allegrowiczów i klientów ponownie..."

https://allegro.pl/oferta/encyklopedia-psx-1995-2000-schmidt-9430657326?utm_source=notification&utm_...

🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

Nie wiem, może czegoś nie wiem, ale... czy ktoś mi wyjaśni skąd takie ceny?🤔

https://allegrolokalnie.pl/oferta/supreme-gold-bar-oryginal-14k
https://allegrolokalnie.pl/oferta/lsd-dream-emulator-oryginal-sony-psx

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Knowhere  może żeby się zmieścić do 1300 zł / mies ( zgodna z prawem działalność nierejestrowana ) ? 🤔

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg Ja nie o tym. Tę drugą znalazłem na yebaju za jakieś pół ceny tej z allegro. Co do pierwszej natomiast - uncja złota kosztuje jakieś 7 tysięcy, a 14 karatów to zaledwie 2,8 grama (mniej niż 1/10 uncji), więc nie rozumiem co takiego cennego jest w tym naszyjniku.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Knowhere  oj wiem 🙂 Taki mi się żarcik nasunął w związku z opisem aukcji. Działalność do 1300 a ceny kosmiczne .

Boję się, że za chwilę jakieś epitety tu się posypią . Poprzednie chyba zostały zmoderowane ,

_____________
Kama
oznacz moderatorów