anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot Prowizji

TrustMe3
#9 Pomysłodawca#

https://allegro.pl/oferta/encyklopedia-psx-1995-2000-schmidt-9430657326?utm_source=notification&utm_... > Poproszę o pilny zwrot prowizji w wysokości aż 150 złotych z tej aukcji, niestety kupujący to człowiek który nie istnieje (kontaktowałem się telefonicznie). Być może sprawa zostanie przekazana organom ścigania (policja) w dniu jutrzejszym. Proszę o jak najszybszy kontakt w tej sprawie osób decyzyjnych ja z dzisiejszą "sprzedażą" kończę tutaj sprzedawać cokolwiek. 

oznacz moderatorów
32 ODPOWIEDZI 32

TrustMe3
#9 Pomysłodawca#

150 zł oddane ale wyraźnie zaznaczałem żeby żaden członek Allegro, bo ja nie będę mówił Allegrowicz dla mnie ktoś kto klika z fake konta kupującego wirtualne przyciski jest członkiem a nie allegrowiczem. Poza tym dlaczego Allegro tak kiepsko weryfikuje kupujących i na Allegro pojawia się małpa z zoo i dokonuje u mnie zakupu na wysoką kwotę? Poza tym gdzie obliczyć nowe prowizji skoro kalkulator prowizji podaje stare prowizje sprzed zmiany. To co robi Allegro to jakiś obłęd :)........... 

oznacz moderatorów

eCommerceLab
#10 Popularyzator#
oznacz moderatorów

TrustMe3
#9 Pomysłodawca#

Nie nie lubię zjednoczonych sprzedawców, ani Allegro niczego nie kupię :)..... 

Nie będę też wystawiał aukcji dla fikcyjnych zakupów, proszę to poprawić i spróbować chociaż się przyrównać w 30% do poziomu **piiip**.com gdzie nie występuje i nie ma prawa bytu występować tak patologiczny kupujący. Proszę badać IP tych ludzi co to robię to przestępstwo. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@TrustMe3 Konto tego Kupującego jest zablokowane, a Ty otrzymałeś już zwrot prowizji. Czy możemy Ci jeszcze jakoś pomóc? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

TrustMe3
#9 Pomysłodawca#

No przecież wiem :)... 

oznacz moderatorów

TrustMe3
#9 Pomysłodawca#

Proszę poprawić system informatyczny weryfikować kupujących na takim samym poziomie jak sprzedających!!!!!!!!! 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Weź już odpuść Platforma allegro ma charakter powszechny i poniżej zamieszczona ustawa dotyczy ich również .

Sprzedawca nie może odmówić  sprzedaży towaru wystawionego w sklepie. Jeśli to robi, to popełnia wykroczenie z art. 135 kodeksu wykroczeń. Zgodnie z tym przepisem „kto, zajmując się sprzedażą towarów w przedsiębiorstwie handlu detalicznego lub w przedsiębiorstwie gastronomicznym, ukrywa przed nabywcą towar przeznaczony do sprzedaży lub umyślnie bez uzasadnionej przyczyny odmawia sprzedaży takiego towaru, podlega karze grzywny".

oznacz moderatorów

TrustMe3
#9 Pomysłodawca#

Poprawcie system informatyczny tak jak mówiłem doprowadza to do bardzo ciężkiej patologii i bezprawnie ściąganych pieniędzy z mojego konta bankowego................. Dopiero potem zajmijcie się tym co ja robię na mniejszą skalę. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Ale w regulamienie allegro pisze w , ktorym momencie naliczana jest prowizja od sprzedaży i co należy zrobić w przypadku gdy transakcja nie zostanie sfinalizowana . Zaakceptowałeś regulemin i się pienisz o  co ? .. .wszystko odbyło się zgodnie z zapiem w regulaminie , a może się z nim nie zapoznałeś ?? 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@TrustMe3 Otrzymałeś zwrot prowizji z ramach tej transakcji, a jako Allegro nie pobieramy żadnych środków z Twojego konta. Dziękuję za Twoją opinią dotyczącą weryfikacji kupujących. Zapoznałam się z nią i przekażę ją do odpowiednich osób, ale z uwagi na to, że obrażałeś tutaj wulgarnymi słowami wiele osób, w tym głównie pracowników Allegro, zablokowałam Ci możliwość wypowiedzi. Nie tolerujemy tego typu zachowań w stosunku do kogokolwiek.

@pulkownik66 Owszem, Allegro Gadane to miejsce dla Kupujących i Sprzedających, ale pracownicy Allegro są tutaj obecni. Cały zespół AG możesz poznać w tej zakładce. Inne profile pracowników Allegro, wystąpujących w roli ekspertów, oznaczone są również właściwą informacją. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@TrustMe3  Dla czego wciąż się tak gotujesz, napisałeś że prowizja oddana- wypisujesz jakieś nie spójne **piiip**oły /Proszę badać IP tych ludzi co to robię to przestępstwo. / To jest forum dla kupujących i sprzedających i nie ma tu pracowników Allegro.Raz ci się zdarzyło trafić na jełopa i robisz aferę.Ogarnij się trochę i nie ośmieszaj.

oznacz moderatorów

TrustMe3
#9 Pomysłodawca#

Usuwacie niewygodne informację, które podaje i nie będę pisał tutaj o was co o was dokładnie sądzę proszę się domyślić :)... 

oznacz moderatorów

TrustMe3
#9 Pomysłodawca#

https://pl.trustpilot.com/review/www.allegro.pl > Opinie o Allegro 1.3 / 5 takie są oceny internautów i to się nie bierze z powietrza. 

oznacz moderatorów