anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot silnika 2.0 bkd

Emilio004
#8 Zapaleniec#
witam przyjalem zwrot silnika jako sprzedajacy ktory zostal zakupiony 5 kwietnia(silnik kompletny 2.0 140km BKD koszt 1750zl z przesylka paletowa) a zwrot zostal telefonicznie zgloszony do mnie 25 kwietnia,rozmawialem osobiscie z mechanikiem ze chcialby zwrocic silnik bo cos nie pasowalo ze on go nie bedzie wstawiac bo klient czesto jezdzi za granice i chcialby go zwrocic,powiedziealem ok zgodzilem sie zorganizowalem zwrot i silnik ten otrzymalem i chcialbym otrzymac zwrot prowizji a nie moge bo kupujacy nie wyslal formularza zwrotnego towar bez podania przyczyny(silnik nie byl nawet wstawiany do auta)wiec niebyl uszkodzony, kupujacy moja aukcje widzial wyraznie napisane ze silnik w aucie do odpalenia i sprawdzenia,przy demontazu byl sprawdzany wlasnie zeby niebylo takich sytuacji.zaczelem komunikowac sie z kupujacym i ani on ani ja nie moge zrobic opcji zwrotu bo juz nawet niewyswietla mi sie aukcja z tym kupnem tego towaru a kupujacemy z moim towarem.A ja musze cofnac vat i prowizje wasza ktora jest dosc duza.nastepny powod jaki chcilbym zapytac o zwrot tego silnika czyli koszta zwiazane z kosztem zwrotu silnika bo wedlug mojej aukcj zwrot pokrywa kupujacy tym bardziej ze on tego silnika nawet niewstawil,a tylko chcial turbine ktora mu sprzedalem za 300 zl i silnik wrocl do mnie zamawiajac przezemnie kuriera.Jak prawidlowo zrobic zwrot ze by bylo uczciwie.Czyli musze otrzymac zwrot prowizji jezeli nieotrzymam odejme te sume od zwrotu?czy mam zwrocic za koszta zwrotu palety ktora kosztuje 200zl?i jeszcze chcialbym dodac ze ten sinik zostal sprzedany ponownie i normalnie chodzi bez zadnch uszkodzen. prosze o pomoc?
oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

pinsplash
#21 Demiurg#

@Emilio004 Po pierwsze MUSISZ sprawdzić co znaczą słowa: INTERPUNKCJA i SKŁADNIA.

Po drugie : nic na telefon!!! Poproś go o odstąpienie na pismie ( moze być email, lub wiadomość przez Allegro)

Jezeli ty zorganizowałeś przesyłkę zwrotną na jego prośbę, to przy zwrocie bez podania przyczyny on to pokrywa.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów