anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot towaru nie pasuje rozmiar ponowny zakup tego samego

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

Witam problem już zgaszałem do Allegro  pewni klienci kupują u mnie towar oddają po miesiącu kupują go jeszcze i oddają ...... monitorujemy zwroty i jest dużo takich sytuacji .

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SanexHurtowBHP Cześć. Nie widzę podobnego zgłoszenia na Twoim koncie. Możesz mi podać numer sprawy? Są to zakupy z tych samych kont?

Możesz nam zgłosić takie sytuacje przez ten formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a15a9f5c-9576-484c-8ee8-1afcccca117c&subjectId=18fb7ebe-e.... W zgłoszeniu podaj proszę loginy i numery zamówień. 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

było robione odpisaliście żeby dodać użytkownika do nieaktywnych mogę podać w wiadomości prywatnej użytkownika  .Dzisiaj mam ponowna sytuacje towar jest kupowany ten sam i zwrot .

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

proszę początek meila z jakich odpisujecie 

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

Przyjęliśmy zgłoszenie numer "22553467" ref:_00D24aE05._5003VOGWTx:ref

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SanexHurtowBHP W tym zgłoszeniu nie ma żadnego loginu ani numeru zamówienia. Możesz przesłać mi login na spolecznosc@allegro.pl 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

ale jest opisana sytuacja i wasza odpowiedz , nie zadaliście loginu bo was to nie interesowało zbytnio odpowiedz proszę go dodać do nieaktywnych i tylko to możecie zrobić .

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

wysłane 2 użytkowników na spolecznosc@allegro.pl  tych w ciągu 4 dni 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SanexHurtowBHP Dzięki. Zweryfikowałam oba konta. Przykro mi, ale nie możemy podjąć na nich żadnych działań. Kupujący może zwrócić produkt i jest to jego prawo. Podane przez Ciebie konta nie naruszają żadnych zasad. Nie są to nagminne i regularne zwroty. Jeśli masz ku temu powody - dodaj użytkowników do Listy nieaktywnych kupujących. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów