anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwroty w poczcie polskiej

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:42746228
#8 Zapaleniec#

Wyslalam zwrot Pocztą polską ( kod wygenerowany automatycznie przez Allegro) Ale nie dostałam żadnego potwierdzenia.Pani z okienka powiedziała , że ,,coś ,, dostanę droga elektroniczną.To ,, coś,, nie przyszło do tej pory. W jaki sposób mam sprawdzić czy sprzedawca dostał zwrot przesyłki ?? Nie ukrywam , że jestem mega sfrustrowana bo zakup nie należał do najtańszych i bardzo się denerwuje .

Do rze by było gdyby Allegro, dopracowało ten system zwrotów.Przez paczkomaty , nie ma takiego problemu.Dostaje SMS  linkiem gdzie mogę śledzić przesyłkę .W poczcie Polskiej nie ma czegoś takiego, przy zwrotach. Help ?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:42746228 spokojnie zaczekaj do jutra , to Poczta , oni zwsze są do tyłu  .

oznacz moderatorów
Client:42746228
#8 Zapaleniec#

Tzn , myślisz że dostanę jakieś potwierdzenie o nadaniu zwrotu ?

Umieram z niepokoju 😕

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak oni działają, także nigdy nie dostawałem przy okienku, dostaniesz.😁

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:42746228 spoko ... dostaniesz , jeśli panienka z okienka zapomniala zeskanować to obudzi się na sortowni .

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Client:42746228

Wejdź w Moje zakupy , kliknij Szczegóły zakupu i kolejno w zakładkę Rozwiń szczegóły zwrotu i powinnaś zobaczyć drogę swojego zwrotu.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Client:42746228
#8 Zapaleniec#

Niestety nie ma tam takiej opcji.Jedyne że został zgłoszony zwrot. Ale dziękuję ❤️

Poradziłam sobie! Trzeba w  wydrukowanej etykiecie, zeskanować kod QR. Mnie wyskoczyło za drugim razem. ( Ciąg cyfr który wpisałam na poczcie .Wyskoczyła mi moja przesyłka ! ) ATak że dla potencjalnych poszukujących , którzy robią zwroty Pocztą polską, nie dostawszy żadnego poświadczenia. Skanować QR i powinno być ok. 

Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc!!!

oznacz moderatorów