anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodanie filtra i klasyfikacji dla stanu wizualnego ekranu monitora lub TV

Kategorie
Kupujący
Kupujący 265
Inne
Inne 71
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
14
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
65
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
87
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
54
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
239
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
165

Dodanie filtra i klasyfikacji dla stanu wizualnego ekranu monitora lub TV

pcwysocki
#1 Nowicjusz#

Uważam, że wskazanym byłoby dodanie filtra i klasyfikacji dla stanu wizualnego ekranu monitora komputerowego, telewizora, laptopa a nawet telefonu. Większość osób szukających używanego sprzętu aby znaleźć informacji o jego stanie musi przebrnąć przez treść opisów aukcji, żeby dowiedzieć się jaki jest stan najważniejszego elementu czyli ekranu. Część sprzedawców stosuje swoje własne klasyfikacje, typu A+, A, A+, B, C. Warto by to ujednolicić. Pomoże to szukającym w podjęciu decyzji o zakupie i ograniczy rozczarowania oraz ewentualne zwroty. 

2 Komentarze
_Likos_
#17 Koryfeusz#

Myśle że to sie nie uda. Stan wizualny to ocena subiektywna. Dla jednej osoby ten sam przedmiot bedzie miał stan bardzo dobry, dla innej dobry a dla osoby mającej większe wymagania bedzie to stan słaby.

Przy stosowaniu takiego filtra ocen już widze mnówsto reklamacji pt: "niezgodne z opisem" bo np sprzedający określi stan jako "dobry" a dla kupujacego będzie on "słaby"

ko_alka
Moderator
Moderator
Status zmieniony na: Odrzucony

@pcwysocki Cześć! Dzięki za wiadomość. W kategorii np. Elektronika istnieje filtr Stan (czyli produkty: nowe, używane, po zwrocie, powystawowe, uszkodzone, odnowione przez producenta, odnowione przez sprzedawcę). Sprzedający dzięki temu mogą obiektywnie określić stan oferowanego przedmiotu. Zaproponowana przez Ciebie klasyfikacja będzie subiektywną oceną sprzedającego, co może spotkać się z niezadowoleniem klientów. W każdej ofercie musi być zamieszczone zdjęcie, które pokazuje faktyczny stan przedmiotu - kupujący dzięki temu sam może zdecydować o zakupie 🙂

oznacz moderatorów