anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dokupienie kolejnej rzeczy, przedmiotu

Kategorie
Kupujący
Kupujący 246
Inne
Inne 60
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
58
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
53
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
68
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
49
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
200
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
154

Dokupienie kolejnej rzeczy, przedmiotu

blueboy660
#8 Zapaleniec#

Szanowni Państwo,

czasami bywa tak, iż pospiesze się i kupie jeden przedmiot powiedzmy za 45zl, jednak chciałbym jeszcze kupić coś za 15zl i w tym momencie allegro chce bym zapłacił za przesyłkę. Chciałbym by w allegro powstała opcja dokupuję może w opcji wysyłek, gdzie przy zaznaczeniu takiej opcji, byłaby zablokowana możliwość zmiany miejsca doręczenia niż zakup sprzed kilku minut. Dla sprzedających proponowałbym dodatkową opcję ,,produkt spakowany" gdzie po zaznaczeniu takiej opcji byłby brak możliwości juz dokupienia kolejnego produktu. Sprzedający mógłby widzieć o ktorej godzinie kupujacy dokonał zakupu. 

3 Komentarze
ko_alka
Moderator
Moderator
Status zmieniony na: Odrzucony

@blueboy660 Cześć, dzięki za wiadomość. Można dokupić kolejną rzecz w taki sposób: po kliknięciu “Kupuję i płacę” w wybranej ofercie i przekierowaniu na stronę banku nie dokonuj płatności (w metodzie płatności musisz wybrać coś innego niż BLIK i płatnicza, może być na przykład szybki przelew). Po porzuceniu płatności i powrocie na swoje konto w Allegro, swój zakup znajdziesz w zakładce Kupione, jego status to "płatność rozpoczęta". Następnie anuluj tę płatność wybierając przycisk "anuluj płatność", a potem zaznacz tę ofertę razem z innymi zakupionymi przedmiotami i opłacić je w ramach jednej transakcji, korzystając z przycisku "Zapłać".

ToMeK3001PL
#8 Zapaleniec#

@ko_alka że co? przecież to nijak ma się do tego co napisał autor pomysłu (który jest bardzo dobry, trafiłem tutaj szukając właśnie rozwiązania). Kupuję rzecz, wybrałem sposób dostawy, została opłacona. Potem patrzę, że chciałbym jeszcze jakiś drobiazg od tego samego sprzedającego, lecz nie mogę już dodać go do wcześniejszego zakupu, muszę wybrać sposób dostawy i dodatkowo zapłacić. 

Client:97320082
#14 Krzewiciel#

@ko_alka Przecież to żaden nowy pomysł, to już działało wcześniej.

oznacz moderatorów