anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Foldery w obserwowanych

Kategorie
kupujący
kupujący 555
inne
inne 110
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
38
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
58
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
160
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
66
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
494
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
279

Foldery w obserwowanych

milingona
#8 Zapaleniec#

Możliwość stworzenia własnych folderów w Obserwowanych, żeby usystematyzować wszystkie obserwowane aukcje oraz mieć szybki i czytelny wgląd w konkretne oferty. np. Użytkownik zakłada foldery: Szafa, gdzie dodaje obserwowane buty, ubrania, bieliznę; Dziecko: zabawki, ubranka, książki, itd.

26 Komentarze
crystek1985
#1 Nowicjusz#

Super pomysł, brakuje takiego rozwiazania

domkar04
#13 Ambasador#

Pomysł jak najbardziej słuszny, ale zaraz jakiś moderator ci zaproponuje protezy rozwiązania, typu że możesz wyszukiwać produkty po ich nazwach (co nawet nie działa poprawnie) albo sortować kategoriami, co nie zawsze problem rozwiązuje.

domkar04
#13 Ambasador#

@Client:43053981 Pomysł jak najbardziej słuszny, ale zaraz jakiś moderator ci zaproponuje protezy rozwiązania, typu że możesz wyszukiwać produkty po ich nazwach (co nawet nie działa poprawnie) albo sortować kategoriami, co nie zawsze problem rozwiązuje.

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:43053981 Były już w tym dziale co najmniej dwa podobne tematy.

Mileneusz
#7 Wielbiciel#

Zdecydowanie jestem za folderami. Ja planuje remont za kilka miesięcy, ale już teraz powoli przeglądam sobie produkty i kreują jakąś ogólna wizję nowego design. No i oczywiście allegro pod tym kątem jest kompletnie niefunkcjonalne. Fajnie byłoby posortować sobie ten bałagan z obserwowanych, tworzyć folder. W moim przypadku np. Salon, sypialnia czy łazienka. Inny użytkownicy na pewno mieli by inne potrzeby np dom, samochód, ogród, narzędzia. Stwarza to wiele możliwości i znacznie ułatwia zakupy. No i przeglądarka w wyszukiwarce, w wersji na komputer istnieje, natomiast w wersji na tel już nie. No i dajcie spokój sobie z tym limitem w obserwowanych i koszyku, albo go zwiększcie, ja przy remoncie dodaje tego sporo i się nie mieszczę, od mebli po dodatki🤦‍:płeć_żeńska:w tym dochodzą bieżące potrzeby typu etui na tel, witaminy, coś dla psa. Proszę wziąć to pod uwagę, bo aktualnie allegro jest słabe. 

shados
#8 Zapaleniec#

Klikajcie w łapkę "w punkt" - dużo kliknięć to szansa na zrealizowanie pomysłu

oznacz moderatorów