anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ocenianie usuniętych produktów

Kategorie
Kupujący
Kupujący 330
Inne
Inne 80
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
63
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
76
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
99
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
58
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
285
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
179

Ocenianie usuniętych produktów

lekso612
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Jakiś czas temu kupiłem kilka produktów, o których nie chciałem, żeby ktoś z moich znajomych się dowiedział, więc w zakładce Moje zakupy usunąłem te przedmioty i myślałem, że już nic się nie wyświetli. A jednak gdy dziś oceniałem zakupione produkty z kilku ostatnich miesięcy, te przedmioty, które usunąłem normalnie się pojawiły do ocenienia. Myślę, że lepiej byłoby ich tam nie umieszczać. Po to je wcześniej ukryłem, żeby już więcej się nie pojawiły na moim koncie. 
Dziękuję i pozdrawiam 🙂

4 Komentarze
Client:44052296
#18 Luminarz#

UWAGA (niema nic wspólnego z zakupem założyciela wątku)

Może komentarz nie na temat, ale nie lepiej utworzyć sobie "tajne konto do tajnych zakupów" i nie przejmować się, że  mąż lub żona przypadkiem znajdzie na wspólnym koncie allegro ukryty zakup z dużym zestawem prezerwatyw.

_HolaOla_
Moderator
Moderator
Status zmieniony na: Odrzucony

@lekso612 bardzo dziękuję za Twój pomysł, ale przypominam, że zgodnie z naszym regulaminem, z konta na Allegro korzystać może jedynie jego właściciel oraz ewentualnie jego współmałożonek/ka. W związku z tym, Twoi znajomi w ogóle nie powinni wiedzieć, jakie przedmioty zakupiłeś. 

 

Natomiast abstrachując od powodów ukrycia zamówienia w zakładce Moje zakupy, bo te mogą być bardzo różne, nie dostrzegam powodów, dlaczego mielibyśmy usuwać ukryte przedmioty z oceny. Każdy Kupujący ma prawo ocenić wszystkie zamówione produkty. 

_Likos_
#17 Koryfeusz#

@_HolaOla_  "z konta na Allegro korzystać może jedynie jego właściciel oraz ewentualnie jego współmałożonek/ka. " I  być moze własnie o tą druga osobe chodzi 🙂

Ja osobiscie nie widze powodów do ukrywania zakupów dla mnie to w ogóle dziwna funkcja choc mi nie przeszkadza. Wole mieć możliwośc zajrzenia do historii zakupów choćby po to aby cos kupić ponownie. Wówczas mam juz sprawdzony przedmiot i sprawdzonego dostawce.

_HolaOla_
Moderator
Moderator

@_Likos_ Rozumiem, ale autor pomysłu pisał o znajomych, stąd moje wyjaśnienie w kwestii dzielenia konta. 

oznacz moderatorów