anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ograniczenia W PUNKT do 20 na dobę ? I brak opcji MINUS

Kategorie
kupujący
kupujący 653
inne
inne 138
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
35
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
68
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
188
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
77
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
649
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
370

Ograniczenia W PUNKT do 20 na dobę ? I brak opcji MINUS

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Przecież ma prawo podobać mi się więcej niż 20 postów na dzień. Poza tym chciał bym, tak jak w komentarzach, móc ocenić czyjąś odpowiedź ( również  moderatorów ) jako nie podobającą mi się, czyli na MINUS. Dlaczego nie ma takich opcji ? Głównie tego minusa ? Czyżby Allegro obawiało się negatywnych ocen własnych moderatorów ?

2 Komentarze
Ziolko39
#20 Guru#

Przecież zamiast tego "minusa" możesz ocenić pisemnie. Wtedy wiadomo o co chodzi. Nieraz są wpisy na AG krytykujące nasze miłe Panie czy kogokolwiek z forumowiczów. Co daje sam "minus" bez uzasadnienia. To to samo jak przy ocenie sprzedającego wystawisz 2 x 1 gw. bez komentarza > nie wiadomo za co. Następne pole do nadużyć?

msniezek
Administrator
Administrator
Status zmieniony na: Odrzucony

@Mac20ek00 dzięki za pomysł. Jeżeli chodzi o ograniczenia liczby przyznawanych Wpunktów (2/minutę, 10/godzinę, 20/dziennie), mają one służyć zapobieganiu sztucznemu podbijaniu czyjejś pozycji w rankingach, rangach. Zdarzały się takie przypadki w przeszłości. Poza tym mniejsza liczba możliwych do przyznania Wpunktów powoduje, że ich wartość jest wyższa 🙂

Co do braku minusa - rozwiązanie techniczne, z którego korzystamy (Khoros) nie ma takiej funkcji. Nie sądzę też, aby była potrzebna, stawiamy raczej na pozytywną interakcję. Jak powiedział @Ziolko39 , niezadowolenie zawsze możesz wyrazić poprzez merytoryczny wpis. A na moderatorki możesz poskarżyć się pod adresem spolecznosc@allegro.pl.

oznacz moderatorów