anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Proszę umożliwić Kupującym ocenianie czasu i jakości transportu

Kategorie
Kupujący
Kupujący 175
Inne
Inne 62
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
246
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
23
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
13
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
27
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
57
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
63

Proszę umożliwić Kupującym ocenianie czasu i jakości transportu

nikl
#12 Orędownik#

W sytuacji gdy przewoźnik nawalił, lub list podróżował długo, Kupujący nie ma jak rozładować emocji i zawsze w takiej sytuacji fałszuje oceny kosztu wysyłki, lub jakości obsługi. Musi zdejmować gwiazdki za to, z czego jest w pełni zadowolony, bo nie ma innego wyboru. To absurdalne. Proszę poprawić system ocen tak, żeby Kupujący mógł zdejmować gwiazdki danemu przewoźnikowi, czyli dołożyć ocenę "Czas i jakość transportu". Oczywiście te oceny nie mogą obciążać Sprzedawcy, który nie ma na to żadnego wpływu. Chodzi tylko o możliwość wypowiedzenia się w tej kwestii. Informacja nie musi być zapamiętywana, ani publikowana.

3 Komentarze
maxr01
#14 Krzewiciel#

To raczej nie będzie możliwe. Wg Allegro to Ty odpowiadasz za czas przesyłki przez przewoźnika. Nawet ja spadnie 100cm śniegu i z tego powodu będą opóźnienia.

mikeza
#17 Koryfeusz#

dokładnie, allegro nic to nie interesuje, bo to my odpowiadamy za wszystko i nie tylko za dostawę. Według nich nie ważne, czy jest śnieg, gradobicie, powódź, covid - za wszystko odpowiedzialność bierze sprzedawca. Jak trzeba to i na marsa powinniśmy wysłać paczkę.

ScarAngel
#8 Zapaleniec#

Panowie nie allegro, tylko polskie prawo tak stanowi, to sprzedający jest odpowiedzialny za dostawę towaru do kupującego, przewoźnik jest tylko narzędziem sprzedającego.

Jak najbardziej powinna być ocena przewoźnika i to publiczna, jak by ludzie przestali wybierać danego kuriera, to by firma wypadła z allegro, albo by musiała spiąć poślady. W końcu allegro to nie jest mały sklepik, który można zlekceważyć.