anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Ulubione paczkomaty"

Kategorie
Kupujący
Kupujący 249
Inne
Inne 61
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
94
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
53
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
62
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
46
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
180
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
151

"Ulubione paczkomaty"

Gihros
#1 Nowicjusz#

Witam

Często zamawiam dla siebie oraz rodziny z jednego konta wybierając paczkomaty i wiele razy dopadła mnie sytuacja, gdzie zapomniałem zmienić paczkomat na ten, który jest nieopodal mojego domu, a domyślnie jest ostatnio wybrany paczkomat i niestety musiałem odbierać paczkę na drugim końcu miasta lub wysyłać kogoś innego.

Zależałoby mi, aby w procesie zakupowym można było wybrać z listy punktów odbioru (Żabka, Orlen itp.) zdefiniowane 3 ulubione paczkomaty lub 3 ostatnio wybierane paczkomaty.

 

9 Komentarze
virusek86
#8 Zapaleniec#

Witam, chciałbym dołożyć swój pomysł na usprawnienie działania aplikacji allegro. Chodzi o możliwość dodawania do ulubionych punktów odbioru. Tak aby nie trzeba było ich wyszukiwać gdy zmienia się adres dostawy dom/praca/itd. Aby były osobną zakładką z której można je wybrać przed zakupem.

Kami87
#1 Nowicjusz#

Często kupuję na Allegro dla wielu członków mojej rodziny, rozsianych po całej Polsce. Prawie 100% wysyłek realizowana jest przy pomocy paczkomatów. Fajnie by było, jakby można było do zapisanych adresów dostawy przypisać domyślny numer paczkomatu.

grzes7911
#7 Wielbiciel#

Witam tak jak w opisie mam taką małą sugestię żeby w aplikacji była możliwość dodania np 3 lub 5 ulubionych paczkomatów lub możliwość wybrania ich po nazwie lub ulicy 

Myślę że jest to dobre rozwiązanie A nie jak do tej pory wyszukiwanie paczkomatu po całej mapie Polski z góry bardzo dziękuję za poparcie mojego pomysłu pozdrawiam 

Agent051
#13 Ambasador#

„ulubionych”? To można mniej albo bardziej lubić paczkomaty? Wydawało mi się, że wystarczy żeby paczkomat był usytuowany w miejscu wygodnym dla odbierającego przesyłke.

Wesola_Madzia
#10 Popularyzator#

Mi się ten pomysł podoba. Czasami mam już wklepany paczkomat przy zamawianiu, ale często mi go wywala i muszę znowu po całej mapie szukać mojego paczkomatu. Skoro mogę kliknąć na adres do wysyłki już wklepany to czemu nie mogę kliknąć na już kiedyś wybierany paczkomat. Szczerze mówiąc chyba nawet kiedyś tak było

_HolaOla_
Moderator
Moderator
Status zmieniony na: Weryfikowany

Bardzo dziękuję @Gihros za propozycję oraz pozostałe głosy w tej dyskusji. Aktualnie analizujemy możliwości w tym zakresie. Gdy tylko będę miała dla Was więcej informacji w tej kwestii, wrócę tutaj ze szczegółami. 

ZeuS_85
#7 Wielbiciel#

Witam czy w aplikacji oraz na stronie www można zrobić opcje definiowania punktów ulubionych paczkomatow. W sensie żeby już przy wyborze przesyłki zaznaczając paczkomat inPost można było wybrać z pośród zdefiniowanych 2-3 paczkomatow. Za kazdym razem allegro zapamiętuje ostatni paczkomat przez co zdarzyło mi się już nie raz wysłać paczkę zamiast do paczkomatu docelowego to do ostatnio wybranego. Sama zmiana paczkomaty podczas wyboru dostawy też nie jest rewelacyjna gdyż w wyszukiwarce wpisując kod paczkomatu czasami wyszukiwarka nie radzi sobie z tym lub zamula. 

 

Gdyby była opcja wybrania zdefiniowego lub ulubionych paczkomacie (lub najczęściej wybieranych) znacznie przyspieszyłoby to wybieranie docelowego paczkomatu i nie rodziłoby problemów z zła wysyłka paczki z uwagi na automatyczne wybieranie ostatniego paczkomatu

S0NGOKU
#8 Zapaleniec#

Zdaje się, że obecnie do szybkiego wyboru jest dostępny tylko ostatnio wybrany punkt odbioru i kiedy chcę odebrać w innym, z którego korzystam, muszę go wskazać na mapie. Fajnie, gdyby można na stałe wskazać kilka ulubionych punktów odbioru, które pojawiałyby się na liście.

ko_alka
Moderator
Moderator
Status zmieniony na: Weryfikowany

Cześć! Ten pomysł został już przekazany w odpowiednie ręce. Dzięki! Jeśli będę miała więcej informacji na ten temat, wrócę i dam znać. 

oznacz moderatorów