anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rabat niespodzianka

Kategorie
Kupujący
Kupujący 297
Inne
Inne 76
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
32
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
71
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
94
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
55
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
266
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
174

Rabat niespodzianka

artur177777
#7 Wielbiciel#

W przypadku aukcji kup teraz istniała by możliwość wystawienia aukcji z opcją rabat niespodzianka. Rabat ten nie jest widoczny dla kupujących przed zakupem, natomiast dopiero po zakupie kupujący informowany by był o tym ze jego zakupiony produkt jest objęty promocją i otrzymuje go za na przykład za 90% ceny.

7 Komentarze
artur177777
#7 Wielbiciel#

Może nawet lepsze rozwiązanie zachęcające kupujących do kupna, to np losowy rabat dla powiedzmy jednego produktu z 100 przedmiotów wystawionych na aukcji.

mwmonety
#20 Guru#

Dopisz sobie w swojej zakładce że za zakupy na "kup teraz "powyżej kwoty....... dokładasz gratis niespodziankę ,jak klient będzie zadowolony na pewno do ciebie wróci ,ja osobiście nie mam nic zaznaczone ale swoim dobrym i stałym klientom daję gratisy od siebie jako niespodzianki i to się sprawdza ,zadowoleni wracają .

artur177777
#7 Wielbiciel#

Tak, ale tutaj moglibyśmy dodać takie aukcje do specjalnej kategorii lub tez promować na stronie głównej z okazji np wielkanocy czy innego święta 

aragil
#15 Entuzjasta#

Już widzę: Zakup,Dyskusja,Pok-dla czego w ofercie nie było rabatu niespodzianki.😎

_Likos_
#17 Koryfeusz#

@artur177777  Hmm...

po pierwsze zdaje mi sie że klient zgodnie z prawem powinien znac cene przed zakupem a nie może kupowac za nie wiadomo ile. 

Po drugie : technicznie system widzi za ile klient kupił i na takie kwoty są wystawiane szybkie płatności automatycznie wiec nie wiem jak to by było technicznie do ogarnięcia

Po trzecie: zrobi sie bałagan bo klient przygotowany na zapłate 100 zł nagle dostanie komunikat że ma zapłacić 90 i bedzie przerywąl płatności i pisał lub dzwonił do sprzedawcy i do allegro co jest nie tak

Po 4 zgadzam sie z @aragil  bedzie mnóstwo niezadowolonych klientów przerywających płatnośc tylko dlatego ze nie otrzymają "rabatu niespodzianki" -- wiec lepiej przerwac platność - anulować zamowienie i kupic jeszcze raz (albo dwa/albo pieć) licząc że w koncu wskoczy rabat.

Jak dla mnie to wiecej bałaganu niż pożytku z takiej akcji

br.
#16 Inspirator#

@artur177777  Trochę niespójna jest ta propozycja. Jeżeli ma być niespodzianka to wyklucza się tworzenie osobnej kategorii, lub  jawnej promocji.

A przecież nic nie stoi na przeszkodzie żebyś powiedzmy co 100 klientowi  zwrócił  całość lub część kwoty za zakup albo  dołączył jakiś suwenir. Chciałbyś przy okazji mieć ulgę na prowizji?

ko_alka
Moderator
Moderator
Status zmieniony na: Odrzucony

@artur177777 Cześć, dziękuję za sugestię. Jeśli chcesz wyróżnić swoją ofertę, możesz ją dodać - na przykład - do Strefy Okazji lub zaoferować kupującym gratis. Pamiętaj jednak, że żadna z Twoich promocji nie może być rozstrzygana w drodze losowania. Tej zasady nie spełni Twój pomysł dotyczący “rabatu niespodzianki”. Dodatkowo, tak jak podpowiada Społeczność, mogłoby to generować wiele problemów dla Sprzedających.

oznacz moderatorów