anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Spłata raty allegro pay

Kategorie
Kupujący
Kupujący 249
Inne
Inne 60
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
63
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
53
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
68
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
49
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
197
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
155

Spłata raty allegro pay

desperado82
#7 Wielbiciel#

Chciałbym aby została dołączona opcja wcześniejszej spłaty raty w allegro pay. Obecnie u mnie jest tak ze spłaciłem 1 rate i teraz czekam kiedy zostanie mi udostępniona możliwość spłaty kolejnej raty. A wystarczy dołączyć opcje "splać ratę" i wtedy każdy mógłby sam decydować o tym czy spłaca sobie 1 ratę w miesiącu czy 2.

2 Komentarze
Charlzz
#1 Nowicjusz#

Cześć. Bardzo podoba mi się Allegro Pay. Chciałbym tylko zwrócić uwagę, że dla Allegro jak i użytkowników wygodne byłoby gdyby wszystkie raty były odblokowane, czyli możliwe do spłacenia od samego początku. W tej chwili trzeba czekać aż Allegro odblokuje przycisk wpłaty do kolejnej raty zgodnie z harmonogramem. Dziwne to jest i troszkę głupie. Jeśli klient chce spłacić szybciej całość i tym samym uwolnić sobie kredytowanie nie może tego zrobić.  Przecież firmie powinno zależeć na szybszej spłacie i dzięki temu szybszemu zarobkowi. Bardzo proszę o wprowadzenie możliwości spłaty każdej raty poprzez zaznaczenie jej na harmonogramie i wpłatę zbiorczą kilku rat, czy nawet całego zadłużenia. Jakież to byłoby wygodne i skłaniało do kolejnych zakupów z systemem. Dziękuję za uwagę. 

@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

ko_alka
Moderator
Moderator
Status zmieniony na: Zrealizowany

@desperado82 @Charlzz Cześć! Dziękujemy za Wasze wiadomości. Całkowitej spłaty możecie dokonać w panelu Allegro Pay. Wystarczy, że wybierzecie z listy to, co chcecie spłacić i klikniecie [spłać].

oznacz moderatorów