anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

System komentarzy w Allegro Lokalnie

Kategorie
Kupujący
Kupujący 252
Inne
Inne 61
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
111
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
50
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
60
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
45
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
176
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
148

System komentarzy w Allegro Lokalnie

Z chęcią ujrzałbym w serwisie Allegro Lokalnie system komentarzy zbliżony do tego z Allegro. Może nie koniecznie na tych samych zasadach, ale tak, aby była możliwość szybkiego rozeznania się czy sprzedający jest uczciwy, szybko wysyła zamówione produkty etc. 

Stale sprawdzam przed zakupem na Allegro oceny i komentarze wystawione przez Kupujących, wbrew pozorom całkiem sporo o sprzedających one mówią 😉

System mógłby też działać tutaj w drugą stronę, mianowicie po skończonej transakcji sprzedający mógłby ocenić całokształt transakcji albo kupującego.

5 Komentarze
-Slawek-
#7 Wielbiciel#

Pozbawienie kupujących oceny sprzedawcy czyni Allegro Lokalnie polem do popisu nieuczciwym sprzedawcom .Jest wiele ofert lecz z nich tu nie korzystam z obawy trafienia na nieuczciwą osobę której nie mogę zweryfikować poprzez komentarze .Zdecydowanie wolę zwykłe Allegro .Allegro Lokalnie powinno mieć formę choć zbliżoną do normalnego Allegro bo to sprawdzona forma sprzedaży i kupna.

Knowhere
#21 Demiurg#

@-Slawek- Komentarze na AL podobno mają się pojawić, a przynajmniej gdzieś na forum padło takie stwierdzenie ze strony kogoś z moderacji.

Pekusos
#7 Wielbiciel#

 Proszę, o wprowadzenie komentarzy do Allegro Lokalnie. Jako że zostałem oszukany na przedmiot z gry 30 zl, i nie mam w jaki sposób ocenić oszusta/dać innym ostrzeżenie, on nadal może wystawiać bez problemu.

_HolaOla_
Moderator
Moderator
Status zmieniony na: Weryfikowany

@Client:47418061 bardzo nam miło, że podzieliłeś się z nami swoją propozycją. Przekazałam Twój pomysł do zespołu odpowiedzialnego za rozwój Allegro Lokalnie, gdy tylko otrzymam informację, czy planujemy wprowadzić system komentarzy w najbliższym czasie, wrócę tutaj do Ciebie z odpowiedzią w tej kwestii. 

pakasz1
#3 Debiutant#

Wcześniej jako osoba prywatna sprzedawałem i miałem możliwość wysyłania przesyłek smartem. Teraz tylko mogę kupować ze Smartem. Powinna być możliwość wystawiania komentarzy na AL. Tak samo powinna być możliwość wysyłania przesyłek Smartem.

 

oznacz moderatorów