anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zgłoś oferty do kampanii i obniż prowizję sprzedaży nawet do 0.5%

Kategorie
kupujący
kupujący 549
inne
inne 110
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
31
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
58
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
163
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
66
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
493
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
277

Zgłoś oferty do kampanii i obniż prowizję sprzedaży nawet do 0.5%

logario_ig
#12 Orędownik#

Jest taka strona służąca do zgłaszania ofert do programów obniżek i innych wydarzeń specjalnych, na którą wchodzi się z poziomu strony "Moja sprzedaż". Jest tam lista proponowanych ofert i możliwość zgłoszenia ich do programu, np. teraz jest "Zgłaszasz 25 ofert do: "Black Week 22.11-29.11 - Lista""

 

Na tej stronie jest za mało informacji o zaproponowanych ofertach. Oferty są przedstawione wyłącznie jako tytuł i cena, a przydałoby się trochę więcej danych. Na pewno przydatny byłby numer oferty i/lub link umożliwiający przejście na tą ofertę, żeby się upewnić, o którą dokładnie chodzi. Ewentualnie jeszcze kategoria i sygnatura (podobnie jak na stronie "Moje oferty"). Przydatny byłby też haczyk umożliwiający od razu np. włącznie wyróżnienia dla danej oferty w momencie zaakceptowania zgłoszenia.

 

Przy każdej ofercie powinna też być widoczna prowizja jaka będzie obowiązywała w danym programie dla każdej zaproponowanej oferty, ew. inne opłaty dodatkowe i/lub korzyści. Skoro konkretna oferta jest znana i widoczna na liście - możliwe jest dokładne wyliczenie i podanie tych parametrów dla tej oferty. Ręcznie przekopywanie się przez kaskadowe regulaminy promocji, stref okazji i ich załączniki do nich, a jeszcze dodatkowo uwzględnianie w tym wszystkim kategorii ofert jest bardzo czasochłonne i nieproduktywne. Przez brak tych informacji teraz to jest takie trochę kupowanie kota w worku.

 

Dodatkowo powinny być standardowe w przypadku takich list funkcje jak zaznacz/odznacz wszystko i wysyłanie tylko zaznaczonych. Teraz jest tylko możliwość ręcznego usunięcia ofert ze zgłoszenia i wysłania wszystkich widocznych, i gdy chcę zgłosić 3 oferty z 25 to muszę 22 razy kliknąć usuń i dopiero zgłosić (a gdy się pomylę to cyk, wczytaj stronę na nowo i ponownie usuń 22 razy, bo nie można wrócić usuniętej oferty).

2 Komentarze
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Wymaga uzupełnienia

@logario_ig dziękuję za Twoją propozycję, ale czy możesz przesłać mi link do zakładki, o którą dokładnie chodzi? 

logario_ig
#12 Orędownik#

@_HolaOla_  Aktualnie jest aktywny taki link:

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/moje-oferty/kampanie?campaignId=BESTSELLER_BLACKWEEK2021

Teraz trwa akcja "black week", ale to się zmienia co tydzień czy dwa, więc za chwilę link będzie inny. Bez względu na aktualną akcję, konstrukcja i działanie tej strony jest takie samo. 

oznacz moderatorów