anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

3 zagubione paczki

tasza1985
#8 Zapaleniec#

Proszę Państwa ja wszystko rozumiem.. ale nie mialam w calej mojej historii zakupów łącznie 3 zagubionych paczek.. a teraz mam 3 zagubione w Zabierzowie. Od 18 marca. Jak się Państwo zabieracie za robotę to róbcie to dobrze, albo w ogóle. Tyle lat zakupów na allegro.. a wykończyliście moją cierpliwość w niecały miesiąc.
Zadzwonić to już można tylko zębami.. bo Ci biedni, którzy na infolinii muszą się tłumaczyć zapewne wiedzą jeszcze mniej niż my - kupujący. 

Wstyd za piątkę

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

LEW433
#21 Demiurg#

Kupiłaś od firmy czy prywatnego...?

oznacz moderatorów

AGD-RTV-IT
#12 Orędownik#

@LEW433  napisał(a):

Kupiłaś od firmy czy prywatnego...?


Z punktu widzenia k.c. nie ma to większego znaczenia. Przy sprzedaży konsumenckiej sprzedawca jest odpowiedzialny za przesyłkę, którą nadał przy użyciu przewoźnika, z którym zawarł umowę na świadczenie usług pocztowych. W przypadku Allegro One (zarówno AO Kurier jak i UPS) sprzedawca nie zawiera żadnej umowy z przewoźnikiem. Tu odpowiada Allegro jako nadawca, tym bardziej, że zmusza sprzedawców chcących korzystać z pełnej funkcjonalności serwisu (Smart) do udostępnienia tego rodzaju usługi Allegro Dostawy.

To nie sprzedawca udostępnia/wybiera przewoźników w ramach Allegro Dostawy, ze szczególnym uwzględnieniem dostawy Smart, tylko Allegro.

Pozdrawiamy
Dział Sprzedaży
PHU MAR-SAT

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

To po co zamawiasz z dowozem allegroone?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Bo sprzedający udostępnia taką metodę dostawy....ale musi!🤔

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Musi bo bez smarta sprzedaz spadnie o połowę czyli nie wyrobi na zusy ukryty lobbing 

oznacz moderatorów

tasza1985
#8 Zapaleniec#

Bo nie spodziewałam się takich jaj.  Myślalalm, że to ich małe potknięcie. Po czasie zauwazyłam jaka jest skala tej całęj sytuacji, nie tylko w moim przypadku. Ale mam nauczkę.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@tasza1985 Nasz zespół zajmuje się Twoim zgłoszeniem i wydał ponownie dyspozycje dla paczek. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

Co tam się odwaliło w tym Zabierzowie. Wie ktoś? Smok Wawelski podpalił?

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

@serwis-texas chodzi o Zabierzów koło Krakowa ?

Jeśli tak to 12 marca allegro poszerzyło strefy allegro one kurier wokół Krakowa. Informowali o tym sprzedawców w tym rejonie 2 tygodnie wcześniej. Nałożyli obowiązek wysyłania przez allegro one kurier. Oczywiście od 12 marca do 21 marca u nas Kurierzy one nie odbierali paczek. Póżniej było lepiej. Kurier odbierał paczki 2-3 przed świętami. 

3 Kwietnia nagle allegro wyłączyło strefę allegro one wokół krakowa, a nadane w tym czassie paczki czekają na magazynach po 2 tygodnie.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@ALCkow 

No i petarda. 🙂 Show must go on

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@tasza1985 Proszę, podaj numery tych przesyłek. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

tasza1985
#8 Zapaleniec#

A000I03DY6 -  zgłoszony juz zwrot u sprzedającego, ale nie ma ani zwrotu ani paczki. Prosilam, by oznaczyć ją u Państwa jako do zwrotu, a ta znów w doręczniu, które się nie wydarzy..
A000IZNZI6 - nadana 26 marca..ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..
A000JONLH0 - ta niby w doreczeniu, ale poprzednie tez byly 🙂

Do kuriera się człowiek nie dodzwoni. Skoro juz Panstwo nie podołali sprawie, to Klient sam chce wyjść naprzeciw i odebrac paczke we własnym zakresie..ale też się nie da. Bo kurier widmo

Niech mnie Pani zaskoczy i powie coć co będzie prawdą, bo informację, że paczki będą jutro już czytałam i słyszlama na infolinii.

oznacz moderatorów

tasza1985
#8 Zapaleniec#

Pani Moderator i co z moja sprawą?

To przeciez jest jakaś paranoja. Co wy zrobiliscie z tymi paczkami?

Odniechciewa się mieć cokolwiek wspólnego z Allegro.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@tasza1985 wczoraj przekazaliśmy dyspozycje dotyczące tych przesyłek.
Bardzo przepraszamy za tę sytuację!

oznacz moderatorów

tasza1985
#8 Zapaleniec#

Serio? Ile tych dyspozycji jeszcze będzie?  Wysyłacie dyspozycje, smsy.. zastanawiam się gdzie to mozna zgłosic. Nawet jakbyście mnie najpiekniej przeprosili to paczek nie mam. 
I nie jest to opóźnienie kilkudniowe  -  tylko MIESIĄC. Czy według Was to jest normalne? Czemu ten człowiek, który zwie się kurierem  odbiera moje paczki z sortowni, wozi je i odwozi do Zabierzowa.  Choć w sumie to się nie dziwię, że już nie chce się ludziom na oczy pokazywać. Odesłać paczek do nadawcy tez się nie da.. Allegro co się z Tobą stało?

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA1
#9 Pomysłodawca#

@tasza1985 

bo jak profesjonalni kurierzy taka skuteczność doręczania

20240403_105554.jpg

 

 

 

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@AGLOPRIMA1 Rany, kurier z karteczką wydrukowaną na drukarce......

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA1
#9 Pomysłodawca#

Dlatego pokazałam 😃 - jaki kurier taka skuteczność.

Tylko zdjęcie uparcie w trakcie wstawiania się przewraca 😞 może się wstydzi zawartości

oznacz moderatorów

AGD-RTV-IT
#12 Orędownik#

@AGLOPRIMA1  napisał(a):

Tylko zdjęcie uparcie w trakcie wstawiania się przewraca 😞 


Przy AO nie tylko zdjęcia się przewracają, taki już urok AO.

620e5d25a9cb9_o_large.jpg3382058-Przewrocony-automat-paczkowy__kr.png

Pozdrawiamy
Dział Sprzedaży
PHU MAr-SAT

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT
oznacz moderatorów