anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One kurier- dostawa w dniu następnym?

Kijaszki
#7 Wielbiciel#

jak można nazwać sytuację niedostarczenia przesyłki przez Allegro One kurier, która ma dotrzeć następnego dnia do 22 i nie dochodzi? Człowiek czeka jak ten debil, wpatruje się w historię, gdzie napisane jak byk przesyłka wyjechała do punktu docelowego. Nad ranem pojawia się info, że przesyłka jest opóźniona (zupełnie jak informacja o niej), po czym przychodzi sms, że paczka będzie dostarczona do 22.00! Może to i naiwne myślenie ale czy opóźnione przesyłki nie powinny być załatwiane priorytetowo? Czy informacja o opóźnieniu nie powinna być dostarczana w dniu odbioru? czy Allegro obchodzi jak wygląda sytuacja z paczkami? Sprzedawca nadał paczkę sprawnie i szybko. Kurier Allegro nawalił (prawie doba od przygotowania do nadania do odbioru). Dla mnie jako końcowego odbiorcy problemy z dostawą nie mają znaczenia i oczekuję wywiązania się z umowy. Jeśli pojawiają się opóźnienia, to oczekuję informacji nie z kilkugodzinnym opóźnieniem po fakcie i fajnie by było jakby przyszło np. na maila? Oczywiście plany, które opierały się na szybkiej dostawie paczki w dniu następnym poszły się..... A do kuriera dodzwonić się jest niemożliwością. Niestety negatywne opinie o działaniu tego typu dostaw w moim przypadku potwierdziły się w 100%. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Ech wystarczy spojrzeć w necie na strony z niezależnymi opiniami o allegro. Allegro one to jest ich usługa i "jakość" ma podobną. Sprzedawcę za ułamek tego co wyprawiają to by zablokowali w 10 minut. Zamiast poprawić jakość by ludzie sami ich wybierali to teraz przymuszają sprzedających do coraz większej ilości metod dostawy -był kurier + 2 punkty, teraz będzie 2 kurierów + 3 punkty. Wiadomo nie każdy ma wszędzie dostęp, to co któryś z musu, żeby nadal móc wysyłać smartem to włączy. A potem płacz i zgrzytanie zębów... Ja nawet konta nie weryfikuje a firmowe, bo to śmieszne żebym dla smarta z 20-30 paczkami tygodniowo miała naginać do 5 punktów. Potem będą leżały i czekały aż się zbiorą ze 2-3 żeby warto było z tym gnać, bo reszta i tak paczkomat wybierze. Miałam kiedyś więcej punktów na lokalnym i ile by ich nie było 90% chciało paczkomat...I gdzie tu jakość? Ach a teraz już nie którym sprzedawcom allegro pisało, że włączą im sami bez ich zgody. Nie pamiętam już dokładnie których to dotyczyło ale nieraz to tylko usiąść z popcornem przed tym forum...

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Termin dostawy dla usługi Next Day to do trzech dni roboczych, pod warunkiem nadania do godz 12:00.

Dostawa na drugi dzień nie jest gwarantowana.

oznacz moderatorów

Kijaszki
#7 Wielbiciel#

swoistego rodzaju umowa trójstronna na podstawie, której powstaje zakup określa termin dostawy na dzień następny. oczywiście jest oznaczenie, że jest to przewidywany termin, lecz w dwóch miejscach przy zakupie widnieje informacja o terminie dostawy w dniu następnym, co samo w sobie jest wiążące pomimo regulaminu. Już informacja, że przesyłka jest opóźniona (!) świadczy o tym, że umowa nie została poprawnie zrealizowana. Wiem, że narzekam ale nie lubię być robiony w wała. Co ciekawe dokonywałem zakupów w różnych godzinach, parę razy wybierałem automat Allegro box i do automatu bez problemu były dostarczane paczki w dniu następnym.  Pozostaje kwestia kuriera i możliwości dodzwonienia się. Teraz nawet nie wiem czy przyjedzie w ciągu dnia, czy przed 22. Wczoraj miałem przynajmniej podany zakres godzin, a dzisiaj muszę czekać jak ten kołek...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Łone od początku robi w wała wszystkich i nic z tym nie robią śmieją się nam w nos, liczy się kasa. 😡

oznacz moderatorów

galion59
#7 Wielbiciel#

Dokładnie tak jest i należy omijać to dziadostwo szerokim łukiem. Kurier nie odbiera telefonu i jak się już dodzwoniłem do niego po 8 godzinach to nawet nie raczył dotrzymać terminu dostawy który sam ze mną ustalił. Najgorsza firma kurierska z jaką miałem do czynienia.

oznacz moderatorów