anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One, paczka utknęła

MAMY ROZWIĄZANIE!
Qbson110
#8 Zapaleniec#

Witam,

W weekend zamówiłem paczkę z wysyłką Allegro One, skorzystałem pierwszy raz i chyba ostatni. W ciągu tego tygodnia jeszcze zamawiałem inne paczki innymi kurierami, ostatnią wczoraj, a dzisiaj przyszły wszystkie z nich, poza tą zamówioną Allegro One. Mieszkam w okolicy Lublina, według historii paczki paczka przebywa od wtorku 06:38 rano na magazynie w Lublinie i nic się z nią od tamtej pory nie dzieje. Jedyny kurier wziął wolne, czy co tam się dzieje? Jak jest na magazynie od wtorku rano to maksymalne wczoraj powinna być u mnie.

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Qbson110 Cześć. Przykro mi, ale rzeczywiście obserwujemy duże opóźnienia kurierskie w tych obszarach. Proszę o jeszcze chwilę cierpliwości i bardzo przepraszam za utrudnienia 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Qbson110 Spokojnie, to normalne opóźnienia Allegro One. 

A000H11I31 - możesz sobie porównać, Twoje opóźnienie to jeszcze nic. 

"Jedyny kurier wziął wolne" - xDDD raczej jeszcze nikt nie przyszedł do pracy bo to nie są "świąteczne" opóźnienia. 

oznacz moderatorów
Qbson110
#8 Zapaleniec#

To nieźle widzę się bawią. Nie wiem, czy zamawiać na nowo innym kurierem, czy czekać na cud.

 

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Qbson110 https://spolecznosc.allegro.pl/t5/allegro-one-dla-sprzedawc%C3%B3w/brak-dostarczonych-zwrot%C3%B3w-a... 

Takich tematów jest tutaj setki. Przed wprowadzeniem Allegro One jako obowiązkowa metoda dostawy do oznaczenia smart głownie przewijały się tutaj tematy o wyłudzeniach i chińczykach ... teraz o tym, że paczka Allegro One nie dotarła na czas 😉

oznacz moderatorów
Qbson110
#8 Zapaleniec#

Tragedia, da się chociaż je jakoś ręcznie z magazynu odebrać?

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Qbson110 raczej nie. Musiałbyś sprawdzić czy UPS wydaje przesyłki z magazynów, jeżeli tak to można by próbować ale nie wiem czy numer przesyłki Allegro im coś "powie" ponieważ to jest nadawane na takiej etykiecie z dwoma numerami i oni raczej na swoich pracują. 

To jest paczka do zielonego box-a czy do punktu? 

oznacz moderatorów
Qbson110
#8 Zapaleniec#

@sl-aw-ek Ani do boxa, ani do punktu, do domu

oznacz moderatorów
AGD-RTV-IT
#12 Orędownik#

@sl-aw-ek jeśli to okolice Lublina, to może być kurier Łan, niekoniecznie UPS.

Pozdrawiamy
Dział Sprzedaży
PHU MAR-SAT

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT
oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

@Qbson110 Lublin kompletnie leży, dziś to już wysyp skarg na tą lokalizację.

@ko_alka Ze względu na zaistniała sytuację w Lublinie, może dział Allegro odpowiedzialny za wdrożenie Allegro One pojedzie na miejsce zdarzenia i wesprze działania lokalne w celu udrożnienia dostaw? 🙂

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
Qbson110
#8 Zapaleniec#

@drekenzes Mogliby w ogóle zablokować wybieranie tej opcji dostawy, dopóki się nie rozwiąże sprawa

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Qbson110 przepraszam wprowadziłem w błąd. To jest Lublin, to w sumie nie wiadomo który kurier to obsługuje bo może Allegro a może UPS xD za 2 tygodnie będzie Allegro, UPS i DPD 😄 

oznacz moderatorów
Qbson110
#8 Zapaleniec#

Niespodziewanie dzisiaj dostałem informację, że kurier spróbuje dziś dostarczyć moją paczkę. Ciekawe, czy mu się powiedzie

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Qbson110 brak najważniejszej informacji, czy doręczył? 😄 

oznacz moderatorów
Qbson110
#8 Zapaleniec#

Przepraszam, przez święta zapomniałem. W sobotę doręczył.

oznacz moderatorów