anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro rozdaje kupony za zamawianie do Allegro One Box (zielony paczkomat)?

adamsky777
#8 Zapaleniec#

Jakieś trzy miesiące temu zacząłem zamawiać przesyłki do zielonego paczkomatu (tego eko - od sadzenia drzewek). Od tego czasu dwa razy dostałem kupon 20 zł do wykorzystania. Nigdy nie wiem, że mam jakiś kupon, przychodzi tylko sms od allegro, że kupon jutro straci ważność i albo zapominam albo nie mam czasu już nic kupić, więc już dwa kupony się zmarnowały chyba. Ktoś wie za co w ogóle one są przydzielane, i jaka jest ich ilość? Czy tu chodzi tylko o dwa kupony na start za pierwsze zamówienie do One Boxa? - bo chyba nie przyznają ich po każdym zamówieniu do zielonego paczkomatu - to by było zbyt piękne. A jeśli ich nie wykorzystałem, a właściwie zmarnowałem - to czy otrzymam jeszcze kupony?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@adamsky777 monety lub kupony za zamówienia do Allegro One Box przyznajemy w ramach akcji promocyjnych i zawsze informujemy o nich za pomocą różnych form, czasami jest to informacja w momencie finalizacji zakupu, innym razem są to powiadomienia w dzwoneczku, wiadomości mailowe lub powiadomienia w aplikacjach. Nie przyznajemy ich za każde zamowienie, ale jeśli Twoje konto zakwalifikuje się do kolejnych akcji, nie jest wykluczone, że takie kody jeszcze otrzymasz. Na ten moment nie mogę wskazać Ci kiedy dokładnie i za jaką promocję, bo ich warunki się zmieniają, więc najlepszym rozwiązaniem jest po prostu śledzenie informacji od nas. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów