anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego paczki kiszą się w Zabierzowie?

Harcownikov
#7 Wielbiciel#

Cześć,
czemu moja paczka A000J5UFN4 oraz A000J543H1 wciąż wisi w Zabierzowie? Z tego co się dowiedziałem jest to większy problem i nie jestem jedyny.

1. 29 Marca moje paczki odebrał kurier
2. Allegro pięknie obiecywało zielonym napisem dostawę w sobotę (30 Marca) obu paczek
3. 2 Kwietnia moje paczki zaliczyły sortownię w Zabierzowie skąd jest prosta droga do mojego mieszkania
4. 3 Kwietnia kurier dostarczył dwie z czterech paczek (dziwnym trafem te o niższej wartości).
4. Jest 4 Kwietnia 22:00 a pozostałych paczek jak nie miałem tak nie mam dalej

Co wy tam w tym Zabierzowie odwalacie? Dwie inne paczki również z Zabierzowa jakoś mogłem otrzymać 3-go kwietnia, kurier przy drzwiach wielkie oczy zrobił jak go zapytałem o pozostałe dwie i powiedział że on nic więcej nie dostał i w ogóle to go tu dopiero co przenieśli. Co wy pożar mieliście na magazynie i się nie przyznajecie czy co? A może ktoś przytulił mój sprzęt? Może podacie w końcu do informacji co się stało żeby ludzie wiedzieli co mają zrobić? Nigdy więcej nie skorzystam z tej pseudo usługi kurierskiej, nie dość że gubicie paczki to nie podajecie powodu "awarii". Dzwoniłem na infolinię, dwa razy pisałem maila, za każdym razem informacja że skontaktujecie się z magazynem - i na tym koniec bo żadnej odpowiedzi nie dostaję. Czy otrzymam w końcu informację co się dzieje?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Dlaczego paczki kiszą się w Zabierzowie? mają ku temu tam warunki?  Taki przewoźnik!☹️

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Jaka płaca taka praca. Rozmawiałem z kilkoma osobami z tej branży i podwykonawca podwykonawcy i następny podwykonawca. Ten na górze jeszcze zarobi i się nie narobi. A taki kurier... stoi pod żabką pije kawe bo mu nie zależy bo jeszcze tylko 2 dni pracuje bo idzie do następnego podwykonawcy, bo tam podobno lepiej płaci. I jakoś się kręci.

oznacz moderatorów

paulutek118
#7 Wielbiciel#

Też mam ten sam problem, paczka A000IQQJT9 utknęła w Zabierzowie 27.03, na infolini ciągle mówią to samo, że jak skontaktują się z magazynem to dadzą mi niezwłocznie odpowiedź. Co tam się dzieje, dlaczego te paczki są przetrzymywane 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Allegro zawsze obiecuje. A sprzedawcy potem świecą oczami za ich przymusową dostawę. Chcę się paczkę w terminie krótszym niż 2 tygodnie to tylko inpost. Ony w  większości przypadków nawet namierzyć gdzie wcięło paczkę nie potrafią. Postów tu do licha i trochę na ich temat. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Harcownikov Najlepsze "kiszonki" w Zabierzowie ,no bo gdzie. Centrum kiszenia paczek.

oznacz moderatorów

Harcownikov
#7 Wielbiciel#

 halo, @Allegro_One gdzie moje paczki i czemu nie u mnie?

oznacz moderatorów