anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego skrytka jest pusta?

salha2012
#7 Wielbiciel#

03.12.2023 złożyłam zamówienie na Allegro. Dzisiaj o godz 13:54 dostałam wiadomość o tym,że przesyłka jest do odbioru. Niestety skrytka była pusta o godz. 16:39 Co można w takiej sytuacji zrobić ? Proszę o wyjaśnienie i dostarczenie przesyłki.nr. Allegro A0008JZKZ2

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@salha2012 Cześć. Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja! W takiej sytuacji najlepiej od razu jeszcze pod automatem zadzwonić na numer podany na ekranie.

Zadzwoń do nas pod numer 616 306 997

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

salha2012
#7 Wielbiciel#

Zadzwoniłam 7 grudnia ,ale sprawa jeszcze nie jest rozwiązana pomyślnie. Przesyłki nadal nie mam.Kazali mi czekać.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A powiedz mi od kogo zakup ?

oznacz moderatorów

salha2012
#7 Wielbiciel#

Kupiłam kapsułki do prania Persil od SMA_Henkel.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A wiesz ze reklamację powinnaś składać do sprzedającego to jest jego powinność dostarczyć Ci towar i to on odpowiada za przesyłkę.

oznacz moderatorów

salha2012
#7 Wielbiciel#

Napisałam do sprzedającego i obiecali pomóc rozwiązać ten problem. on czeka na odpowiedź od Allegro,ja czekam na jakąś odpowiedź. I tak już od 7 grudnia i cisza.Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Rozumiem ze kupiłeś to od Allegro?

oznacz moderatorów

salha2012
#7 Wielbiciel#

Na Allegro od SMA_ Henkel

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To pytam dlaczego składasz reklamacje, żale do Allegro?🤔

oznacz moderatorów

salha2012
#7 Wielbiciel#

A może dlatego,że Allegro jest dostawcą. Jestem emerytką i nie biegam tak sprawnie po nowościach jak młodzi. Nie potrzebuję kazań i krzyków ,tylko pomocy,żeby znalęźć przesyłkę. Skoro przesyłka była do odbioru,to sprzedający nie zawinił.skrytka była pusta,więc zawinił dostawca. Mamy xxI wiek i nie można znaleźć przesyłki od 7 grudnia. Jestem oburzona .

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@salha2012 Przepraszamy za czas oczekiwania. Sprzedająca odpisała nam dzisiaj. Weryfikujemy monitoring, żeby ustalić, co się zadziało z paczką. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

salha2012
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Złóż pisemną reklamację na zagubienie przesyłki to powinno przyspieszyć szukanie .

oznacz moderatorów

salha2012
#7 Wielbiciel#

Pisemnie też złożyłam na allegro.

 

oznacz moderatorów