anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostawa w sobotę

abunee22
#8 Zapaleniec#

Cześć, kupiłem przedmiot, przy którym była opcja wyboru terminu dostawy - za dopłatą można było wybrać ten sam dzień, jeśli zamówiło się do 10:30. Dopłaciłem, sprzedający przygotował paczkę, ale kurier jej nie odebrał i w dalszym ciągu nie została wysłana.

 

Po co oferować wysyłkę w ten sam dzień i brać za to dodatkową kase, skoro to nie działa? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Halfrunt
#18 Luminarz#

Zapewne wybrałeś słynne Allegro One, z którym nie tylko klienci, ale i sprzedający mają problemy. No cóż zapytaj sprzedającego dlaczego udostępnia taką formę dostawy, być może sam nie wie jak wyłączyć to dziadostwo. 

oznacz moderatorów

abunee22
#8 Zapaleniec#

Tak, przy allegro one była ta opcja (z czego niezwykle się ucieszyłem, bo potrzebowałem tej **piiip**oły na już), ale to troche frustrujące, że dają wybór za dopłatą i nie dotrzymują warunków.

Dostawca przygotował paczke dosłownie chwile po zakupie, numer listu przewozowego również był widoczny, więc tutaj raczej pretensji mieć nie mogę, dowiedziałem się jedynie, że kurier nie odebrał.

"nie mamy panskiego płaszcza i co Pan nam zrobi" 🙂

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Frustrujące jest też dla sprzedawcy, cały problem polega na tym że te Allegro One obsługuje cztery firmy i podobno ma dołączyć do pomocy piąta. 

 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@abunee22 ”troche frustrujące, że dają wybór za dopłatą i nie dotrzymują warunków.”

sęk w tym, że właśnie dotrzymują 🙊

Next Day” (“Dostawa jutro”) – Usługa świadczona z deklarowanym terminem doręczenia Przesyłki kurierskiej w najbliższym dniu roboczym lub w sobotę niebędącą świętem, przypadającym po dniu nadania Przesyłki (gwarantowany termin doręczenia wynosi trzy Dni robocze);

“Same Day” (“Dostawa Dzisiaj”) - Usługa świadczona z deklarowanym terminem doręczenia Paczki pocztowej kierowanej do Automatu Paczkowego lub Przesyłki kurierskiej w tym samym dniu roboczym, w którym Przesyłka została nadana (gwarantowany termin doręczenia wynosi dwa Dni robocze);

Regulamin Allegro One

oznacz moderatorów

abunee22
#8 Zapaleniec#

po co tak naciągać logikę? 😅

skoro po wybraniu opcji dostawy, wyraźnie widniała sobota, jeśli zamówię do 10:30, to chyba nie robię błędu oczekując, że przyjdzie to w sobotę. Czytając coś takiego i dopłacając dodatkowo do usługi nie wpadłem na pomysł, aby zajrzeć do regulaminu i doczytać, że to mogą być jednak 2 dni.

Generalnie cudowny pomysł, żeby wprowadzić usługę "same day", a na końcu sobie zastrzegać 2 dni robocze 🙂

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Pewnie mają takie motto „Co masz zrobić dziś zrób w ciągu dwóch dni roboczych” 😂

oznacz moderatorów

Qwin_sklep
#11 Animator#

Allegro nadając taką nazwę dla tej usługi specjalnie wprowadza klientów w błąd, a ma to na celu tylko i wyłącznie sprawienie abyś dokonał zakupu, oni prowizję przytulą a o resztę musi martwić się sprzedawca.  

oznacz moderatorów